Horoskop: K dětem se moc nehodí. S těmito partnery je podle hvězd lepší si potomky nepořizovat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Ne každý děti chce. A ne každý je mít může. A někdy je lidé chtějí i mohou mít, ale neměli by, protože na to nejsou připravení, nebo protože jednoduše nejsou typ člověka, co by se dokázal o rodinu postarat. Některá znamení jsou k životu bez dětí doslova předurčena.

Děti jsou velká radost, ale také zodpovědnost. Ano, dítě tvoří rodinu, ale někdy je právě rozpad rodiny potom kvůli dětem mnohem složitější. Než se člověk pustí do uvažování o tom, zda chce mít dítě, měl by se zamyslet nad tím, zda to zvládne. A zda to zvládne jeho partner.

Některá znamení jednoduše nejsou stvořena k tomu, aby měla děti. Existuje celá řada argumentů, které mluví pro to, aby raději tito lidé mysleli na sebe a nebrali si na sebe zodpovědnost, kterou nejsou schopni unést. Která znamení to jsou?

Beran děti nechce

Beran děti nechce. Nikdy je nechtěl. Ale jelikož na něho jako partner tlačíte, tak se rozhodne, že to kvůli vám udělá. Jenomže to není správný přístup. Možná se děti milovat naučí, ale s velkou pravděpodobností je bude brát spíš jako přítěž. A i když vám to třeba nepřizná, byl by mnohem raději bez nich a jen a jedině s vámi.

U Štíra hrozí vysoká rozvodovost

Štíři bohužel patří k lidem, kteří se často rozvádějí. A ačkoli někdy si možná myslíte, že dítě může zachránit vztah, ve většině případů to tak není a jen tím zapojíte do problémů člověka, který si to nikdy nezasloužil. Možná vás miminko na dva nebo tři roky spojí.

Nakonec se ale pravděpodobně stejně rozdělíte a budete se hádat o to, kdo bude o dítě pečovat, s kým bude trávit čas. Tím dojde jenom k trápení, které jste si mohli ušetřit. Žádné dítě si nezaslouží být předmětem sporu vlastních rodičů. Proto si se Šírem raději dítě nepořizujte, pokud v něj nemáte stoprocentní důvěru.

Váhy s dětmi neumí jednat

Váhy možná mají děti rády. Jenomže jejich výchova je někdy příliš přísná, jindy příliš mírná. Z jejich dětí vyrůstají buď ustrašení jedinci, kteří se bojí, kdykoli se na ně zvýší hlas, nebo rozmazlení lidé, kteří by ideálně žili doma s maminkou až do třiceti. Jste si jistí, že zvládnete výchovu takového partnera nějak vyrovnávat?

Panny mohou porodit nemocné dítě

Mezi Pannami se objevuje mnoho žen, které mají v těhotenství problémy a následkem toho se potom rodí děti postižené nebo s nějakými trvalými zdravotními následky. Muži jsou zase špatní genetičtí nositelé a může se tak stát, že se jim narodí dítě s problémy.

Samozřejmě někdy jde jen o to, že má miminko špatný zrak, který se dá od brzkého věku řešit brýlemi. Často ale může jít o postižení, které pak rodiče nezvládají. Takové děti často končí v ústavech a manželství rodičů se kvůli hádkám často rozpadá.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články