Horoskop: Jen dvě znamení projdou v roce 2022 tou největší změnou. Patříte-li mezi ně, dejte si pozor na svá rozhodnutí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Lidé se mění. Někdy je to způsobeno jejich motivací či zkrátka povahou, jindy za to mohou okolnosti, někdy ale jednoduše zasáhnou hvězdy. Astrologie je v tomto ohledu něco, co by se nemělo podceňovat a má rozhodně velký vliv na to, jakými proměnami procházíme.

Rok 2022 bude pro mnohé úspěšný, pro jiné zase méně. Nedá se s jistotou říci, co přesně jednotlivá znamení čeká, horoskop ale varuje především dvě znamení, aby si dala velký pozor na jakýkoli svůj krok. Může to totiž poměrně zásadně změnit jejich život.

Býka a Štíra v příštím roce čekají podle wellandgood.com velké změny především kvůli zatmění podél osy těchto znamení. Ačkoli se jedná o protichůdná znamení horoskopu, v obou případech dojde k velmi výrazným posunům v jejich životě. Nelze ovšem říci, na kterou stranu.

Vše se jich dotkne výrazněji

Samozřejmě čeká nějaká ta změna každého z nás. Někdo změní jen účes, jiný práci, partnera, nebo kvůli událostem, kterými projde, změní svůj názor na některé věci. Změny jsou přirozené a provází život všech jedinců. Jenomže v případě Býka a Štíra může i malá drobnost znamenat mnohé.

Proto by si právě lidé v těchto znameních měli dávat velký pozor na to, co dělají, a jak popřípadě může jejich rozhodnutí ovlivnit další dění v jejich životě. Může se totiž stát, že i když se rozhodnou pro malou změnu, nakonec to bude rozdíl, o kterém nikdy nepřemýšleli.

Stačí nový sestřih a partnerka se raději rozhodne pro jiného, protože vás přemlouvala, ať to neděláte. Anebo naopak zkrácení vlasů zapůsobí na vašeho šéfa, který se vám jako pohlednému reprezentantovi rozhodne nabídnout vyšší pozici. Každá drobnost zkrátka bude hrát ve vašem životě významnou roli.

Největší změny se odehrají v dubnu a květnu

Další zahraniční zdroj popisující velké změny, kterými některá znamení projdou, říká, že nejvíce náchylní ke změnám budou lidé především mezi 30. dubnem a 15. květnem, kdy dojde k prvnímu zatmění Slunce. K dalším výrazným změnám by mělo docházet na přelomu října a listopadu.

Právě v těchto obdobích je tak třeba dávat si pozor na jakýkoli krok, který člověk udělá, několikrát zvážit jeho následky, a zvláště v případě Býka a Štíra nic neuspěchat. Právě zbrklost totiž může být tím, co vám může neuvěřitelně ublížit. Na druhou stranu ale zase odvaha a risk může změnit všechno k lepšímu.

Jak se k varování postavíte, je jen na vás, vždy ale myslete na to, že jakýkoli krok člověk dělá, ovlivňují ho při něm hvězdy. A ať už se budete snažit sebevíc, právě u vás, Býku a Štíre, dojde k velkým změnám. Záleží ale na vašem jednání, zda budete spíše stoupat, nebo klesat.

Zdroj: theweek.in, myimperfectlife.com, wellandgood.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články