Horoskop: Jaký drink se k vám nejvíc hodí? Zjistíte podle znamení zvěrokruhu

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
drinky horoskop
Zdroj: Shutterstock

Hvězdy znají odpověď skutečně na všechno. Kromě povahy nebo milostných a mezilidských vztahů jednotlivých znamení zvěrokruhu vám dokonce mohou pomoci s páteční otázkou: „Co dnes budu pít?“ Hvězdy totiž vědí, který alkohol a který drink je přesně pro vás. A třeba se tak vyhnete ranní nebo celodenní kocovině, když eliminujete alkohol, který vám astrologie nevybrala.

Beran a vodka

Beran a vodka si spolu skvěle rozumí. Oba dva totiž vždy zajistí zábavu. A pokud jsou přítomni spolu, čeká vás pořádná party, na které se určitě nikdo nudit nebude. Zatímco z někoho dělá vodka neurvalé zvíře, Berany dokáže dostat přesně tam, kde chtějí být.

Výtečné drinky s vodkou jsou Cosmopolitan, Moscow Mule nebo Bloody Mary. Anebo Long Island Iced Tea.

Býk a koňak

Jak lépe se dá v klidu rozjímat a vést hlubokomyslnou debatu než v klidu v křesle a se skleničkou koňaku v ruce? A přesně to je největší zábava všech Býků. Takže se hezky uvolněte, hoďte si do správné skleničky s koňakem kostku ledu, je-li libo, a povzneste se nad ruch všedního života.

Jako drinky doporučujeme Sidecar, The Summit nebo Mata Hari.

Blíženci a tequilla

Blíženci by neměli zanevřít na dobrou mexickou tequillu. Ta jim totiž nabídne spojení toho, co nejvíc chtějí. Chtějí se bavit a chtějí být šílení. A šílenou zábavu zajistí právě tequilla. Ale pozor na zrádnost požití z příliš velkého množství tequilly. Řekli bychom vám, co se může stát, ale nechte se překvapit.

Nejlepší drinky s tequillou jsou samozřejmě klasická Margarita, Paloma a Tequila Sunrise. Anebo Long Island Iced Tea.

Rak a saké

Přesně tak. Pro Raky je ideálním pitím japonské rýžové víno saké. Jde totiž o to, že Raci jsou za každou cenu styloví a elegantní. No a co může být stylovější než popíjet takovou exotickou dobrůtku? Není to drink na zpití se pod obraz, ale na sofistikovanou zábavu, při které neztratí svou tvář.

Dokonce i ze saké si můžete udělat míchačku. Strawberry Mint Spritzer nebo Kyoto Sour. Nebo si tohle rýžové víno udělejte domácí.

Lvi a whiskey

O Lvech se ví, že se nebojí být centrem pozornosti. Ale jen málokdo je skutečně pozná. Whiskey je stejná jako oni sami. Populární, vytříbená, ale ne každý ji preferuje. Její chuť je jenom pro pár vybraných.

Z whiskey si můžete namíchat Irish Coffee, Mint Julep nebo Old-Fashioned.

Panny a gin

Panny umí pít. Umí pít s grácií a celkem se jim vede uhlídat si svou hladinku, takže je jen málokdy vidíte válet se pod stolem. I to se může samozřejmě stát, ale většinou k tomu dochází, když pijí něco jiného než to, pro co se narodily, pro gin.

Pokud nechce gin jen tak panákovat, smíchejte si ho s tonikem a přihoďte okurku. Anebo si dejte Long Island Iced Tea.

Váhy a rum

Rum je tak krásně jednoduchý. Právě proto se k Váhám tak hodí. Nechceme tím říct, že by Váhy byly jednoduché, jen mají jednoduchost rády. Preferují ji jak v životě, tak ve všem okolo, včetně pití. Existuje nekonečná škála kvalitních i levných rumů, že není těžké si z nich vybrat ten, který bude nejvíc lahodit vaší chuti.

Zkuste ho namíchat jako Daiquiri nebo Piña Coladu. Anebo Long Island Iced Tea. Případně jako piráti jednoduše samotný.

Štíři a Cointreau

Štíři vždycky musí mít něco extra. A ve výběru pití tomu není jinak. Proto se pro ně skvěle hodí právě tento alkohol. Umí si zkrátka vybrat kvalitu i zajímavou chuť. Cointreau je lehký nápoj s těžkým názvem. Už jejich výběr méně známého pití upoutá pozornost. A přesně to oni chtějí.

Smíchejte ho s limetkovou šťávou a sodou.

Střelci a šampaňské

Střelec a glamorous jedno jest. Ve stylu glamorous je i oblíbené šampaňské, které se nemusí pít, jen když něco slavíte. Dá se popíjet v kteroukoliv denní i roční dobu a jeho konzumace automaticky zvyšuje váš společenský status.

Například taková Mimosa je jak stvořená pro nedělní pohodový brunch.

Kozoroh a skotská

Kozorohové jsou sofistikovaní a ambiciózní. Přesně taková je i skotská. Tohle pití pijí lidé, kteří jsou dospělí a vyspělí. A přesně v tom se Kozorohové nacházejí. Jejich vyspělost zpravidla převyšuje ostatní znamení.

Pokud ji nechcete pít čistou, dejte si ji jako The Godfather nebo The Penicilin.

Vodnář a absinth

Vodnáři se naprosto odlišují od všech standardů, stejně jako nejčastěji zelený alkohol nesoucí jméno absinth. Noc s nimi je stejně divoká jako s absinthem. No a ráno končívá s několika nezodpovězenými otázkami. Ale koho to zajímá? Co si nepamatuji, to se nestalo.

Drinky s absinthem mohou být Sazerac nebo The Sleepy Hollow.

Zdroj: Ženy.cz
Autor: Klára Kovalčíková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články