Horoskop: Jaké číslo je vaším šťastným v roce 2022? Numerologie zná odpovědi

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé mají z čísla 13 strach, jiní ho považují za své šťastné. Někdo zase věří tomu, že sedmička je předzvěstí dobrých zpráv. Jaké je ale ve skutečnosti číslo, které přinese štěstí? Podle numerologie se nedá určit jen jedno číslo, každé znamení to má totiž trochu jinak.

V roce 2022 čekají každého nějaké překážky, ale také světlé chvíle, na které bude vzpomínat do konce života. A každé znamení horoskopu má také podle knowinsiders.com svá šťastná čísla, která ho budou provázet a přinesou mu pozitivní zážitky. Jaká jsou ta vaše?

Beranovi přinese laskavost 6 a 9

Beran je tvrdohlavé a většinou nevrlé znamení. V roce 2022 bude ale často narážet na čísla 6  a 9, která do jeho povahy vnesou trochu laskavost. A díky tomu se stane snesitelnějším pro své okolí. Hned si tak najde partnera, urovná vztahy s přáteli a bude se mu více dařit prakticky ve všech sociálních situacích.

Býk bojuje se zdravím. Pomohou 7 a 11

Býka ke konci roku 2021 trápilo zdraví. Už v lednu ale budou jeho život doprovázet čísla 7 a 11. Tahle šťastná kombinace mu zajistí vyšší imunitu a nemoci by se ho už neměly tolik držet. Možná ho ale také motivuje ke změně životního stylu, který doposud nebyl úplně zdraví.

Blíženec se posouvá pracovně kupředu s čísly 33 a 44

Blíženec se už nějaký ten čas snaží posunout pracovně někam dál. Bohužel zakotvil na pozici, která mu nedává to, co by si přál. V roce 2022 se ale díky šťastným číslům 33 a 44 možná stane něco, co ho vystřelí raketově nahoru. Měl by proto využít jakékoli příležitosti a možná i trochu riskovat.

Rak se vyrovná s majetkovými problémy díky 3, 25 a 18

Rak bude na začátku roku bojovat s majetkovými problémy. Ale díky tomu, že právě on má štěstí hned na tři čísla, která mu přinesou jenom to dobré, podaří se mu z nich dostat a ještě si možná bude moci dovolit žít na vysoké noze. Kombinace 3, 25 a 18 vnese do Rakova života změnu, kterou skutečně potřeboval.

9 a 8 pomohou Lvovi s vedením

Lev je sice od přírody vůdce, někdy ale potřebuje trochu té pomoci. Jeho arogantní a povýšená povaha už možná leze lidem okolo na nervy, a má proto problém všechny kolem sebe správně vést. Čísla 9 a 8 ale pomohou tomuto člověku ve vyšších pozicích udržet jeho autoritu a dál být lídrem, kterého tým potřebuje.

Šťastné číslo 6 pro Pannu a její klidný rok

Panna zažila v roce 2021 jenom samé hektické události. Stěhování, rozvody a problémy jsou ale minulostí. S číslem 6 se konečně Panny dočkají odpočinku. Jejich život se zklidní a ony budou přemýšlet jenom pozitivně. Žádné starosti ani problémy vás podle všeho nečekají.

Váha se zbaví prokrastinace s 3 a 5

Váhy si většinu problémů způsobily samy. Jejich prokrastinace, se kterou se v roce 2021 potýkaly, jim zapříčinila velké stresy, proto s ní chtějí bojovat. Měla by jim v tom pomoci čísla 3 a 5. S těmito šťastnými čísly se vám najednou bude chtít do práce víc a víc a hlavně pochopíte, že co uděláte hned, nebude později stresem.

Štír se zbaví psychických problémů s čísly 4 a 7

Letošní rok byl náročný pro všechny, obzvlášť ale trpěl Štír, který má k psychickým problémům sklony. V roce 2022 by se tak chtěl soustředit na své zdraví, protože nervy má člověk pouze jedny. A v tomto případě máme pro Štíra dobrou zprávu, protože čísla 4 a 7, která jsou jeho šťastnými, by měla pomoci s psychickým klidem.

Střelec ocení nové výzvy. Pomohou mu čísla 8 a 3

Naopak Střelec si rok 2021 příliš neužil. Kvůli lockdownům a omezením nemohl naplno využít svou dobrodružnou povahu. V následujícím roce ho ale čekají nové výzvy. S číslem 8 a 3 konečně bude moci začít žít naplno a všechnu nudu, kterou zažil letos, konečně pošle k šípku novými dobrodružstvími.

S číslem 2 a 40 najde Kozoroh konečně tu pravou lásku

Kozoroh se ve vztahu už několikrát spálil. Není divu, že už se mu nechce nikomu věřit a vlastně ani nikoho nehledá. V roce 2022 ho ale čeká milé setkání s někým, o kom ani netušil, že by o něho mohl mít zájem. Stačí se držet čísel 2 a 40 a láska si vás najde sama, Kozorohu.

Vodnářovi přinese pracovní úspěch 11 a 24

Vodnář by se moc rád něčím blýsknul. Má problémy ve vztahu, psychicky je na dně, a ani finančně se mu nedaří. To vše ale změní úspěch v práci, který mu dodá sebevědomí. Díky štěstí, které přinesou čísla 11 a 24, získá Vodnář důvěru svého partnera a finančně si také hodně polepší.

Ryby konečně udělají krok kupředu s čísly 16 a 43

Ryby žijí už nějaký čas ve strachu. Možná se bojí, že ztratí partnera, se kterým žijí tak trochu stereotypní život. Pokud se ale rozhodnou následovat šťastná čísla 16 a 43, možná se jim podaří udělat ve vztahu nějaký krok kupředu. Na žádost o ruku nebo na miminko je možná právě v roce 2022 ten správný čas.

Zdroj: knowinsiders.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články