Horoskop: Do konce týdne se může stát ještě něco hodně zásadního. Co se přihodí vašemu znamení?

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Že už vás tento týden nic nečeká? Chyba lávky! Hvězdy si pro všechna znamení ještě něco připravily a my vám teď přinášíme přehled toho, co vás čeká a nemine. Tak s chutí do čtení.

BERAN

Konec týdne přeje setkání s přáteli, proto neváhejte a zajděte si na skleničku.

Možná se ve vašem životě objeví někdo nový, může se dokonce jednat o milostné vzplanutí. Nebojte se toho a řiďte se srdcem, hvězdy jsou vám nakloněny.

BÝK

Měsíc slibuje tento týden řadu nepříjemností, buďte připraveni na to, že všechno bude jinak, než jste si plánovali.

Ohledně vašich nejbližších – rádi si je utváříte podle sebe. Nenuťte je do činností, které máte rádi vy, ale oni jim zrovna neholdují.

V erotickém slova smyslu to budou zdrženlivější dny, ale hold každý den není posvícení.

BLÍŽENCI

Budete přitahovat konfliktní lidi, vyprovokovávat střety v dopravních prostředcích a ve styku s nadřízenými budete jednat nepřiměřeně.

Zkrátka to budou dny, kdy si můžete vyzkoušet, jak pevné nervy máte a jak pevné nervy má vaše okolí s vámi.

O víkendu budete mít šanci na krátkodobý výdělek. Rozhodněte se ale, zda vám to stojí za to.

RAK

Jestliže nemáte ke komu se schoulit, meditujte dnes večer při svitu růžových svící, které přitahují lásku.

Pokud občas máte frustraci z nadváhy, kupte si modré talíře, prý tlumí lidskou nenasytnost. O víkendu dostane váš partnerský vztah novou šťávu. Jen to chce nějakou nenápadnou pomoc.

LEV

Nedejte se vyprovokovat k nějakému jednoznačnému postoji. Nechte svou šedou kůru mozkovou odpočívat a věnujte se zase svému vzhledu. Občas jsou tyhle lidské neřesti hodně důležité a podstatné.

Je potřeba, abyste partnerovi dali větší volnost. Každý potřebuje vytvořit si a rozvíjet vlastní duchovní potřebu. Tenhle druh samostatnosti oceníte ale až časem.

PANNA

Užívejte si čas trávený v práci, kde vám to teď mimořádně jde. Soustřeďte své výkony na maximum.

Cena přátel je pro vás hodně důležité téma. Raději se ale soustřeďte na tradiční a formální vztahy, protože sami cítíte, že není ideální doba na nějaká divoká dobrodružství.

VÁHY

Na silnicích vás nečeká nic pohodového, hrozí zádrhele a rozmíšky i u domácího krbu. Nemělo by vás překvapit, když většina příbuzných bude na straně rady starších než na té vaší.

O víkendu zapomeňte na nějaké riskantní finanční projekty. Nemuselo by to dopadnout vůbec dobře. Raději se proto nepouštějte do takových, které vypadají nedůvěryhodně.

ŠTÍR

Ještě nenastal ten pravý čas na vystoupení na veřejnosti. Pořádně si všechno připravte a běžte do toho, až budete stoprocentně připraveni.

O víkendu si budete chtít hrát, hravé dítě se ve vás nezapře ani v dospělosti. Chcete se projevit a toužíte být středem pozornosti. U některých z vás se to projeví v milostném dobrodružství.

STŘELEC

Někdo z vašich nejbližších si začne milostný románek s někým a vůbec si neuvědomuje, co ho čeká a do čeho se pouští. Vy se do jeho problémů vůbec neangažujte a nechte ho, ať si své problémy vyřeší sám.

O víkendu budete nadšení do práce a sportu. Pokud ale máte problémy s krevním tlakem, raději šlápněte na brzdu a naordinujte si nějakou pauzu.

KOZOROH

Spěchejte pomalu a věnujte větší pozornost detailům. Pamatujte, že cokoliv, co řeknete, může být použito proti vám.

V partnerských vztazích by mohlo přijít oživení a z nudné dvojice by se zase mohl stát pořádně žhavý zamilovaný páreček.

VODNÁŘ

Kdo nedávno utrpěl úraz, může se plně zapojit do rodinných aktivit, ale na pracovní vytížení si ještě budete muset počkat.

Kdybyste se s návratem do práce ukvapili, mohlo by vás to indisponovat mnohem více, než jste očekávali. V lásce se moc velké vstřícnosti nedočkáte, smiřte se s tím, co máte doma, a buďte za to rádi.

RYBY

Jste hodně pracovně vytížení, což vyhovuje i vaší rodině a dětem. Volný čas si mohou plánovat podle sebe a nikdo jim neurčuje, co mají a nemají dělat. Možná by neškodilo si vzpomenout, co jste v jejich věku dělali vy.

O víkendu nepokoušejte intuici, vzala si zřejmě volno. Lidé okolo vás budou sice komunikativní, ale na nějaké žhavé debaty to nebude, což vás rozčiluje.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články