Horoskop: Dnešní magické datum s námi pořádně zamává. Tato znamení pocítí efekty zimního slunovratu ve velkém

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Astrologie se netýká jenom hvězd, ale celého vesmíru, pohybů jednotlivých planet a dalších těles a jejich vlivu na změny ročních období. Zimní slunovrat je významným dnem nejen proto, že jde o letošní nejkratší den v roce, ale také kvůli jeho vlivům na jednotlivé osoby.

Podle horoskopu má datum 21.12. 2021 významné účinky v některých oblastech. Především čtyři konkrétní znamení pocítí jeho vliv opravdu intenzivně. U některého bude mít vliv pozitivní, u jiného zase negativní.

Která k nim patří a jak konkrétně se to projeví? Astrologové dnes předpovídají následující.

Kozoroh se přestane soustředit sám na sebe

Kozoroh se v poslední době snažil soustředit především na své cíle, na to, jak pracuje na své vlastní osobnosti. Možná tak zanedbal některé důležité vztahy, na kterých by měl zapracovat. Právě zimní slunovrat ho ale donutí uvědomit si, jak jsou sociální interakce důležité.

Kozoroh se konečně začne opět bavit s přáteli, možná něčím překvapí svého partnera. Zda budou ale jeho kroky mít následky pozitivní, to ovlivní jenom on sám.

Neměl by zapomenout, že jeho vztahy s ostatními se odráží především ve vztahu, který má sám k sobě.

Beranovi se vrátí těžké vzpomínky

Beran se velmi dobře zotavuje z fyzických zranění, o to hůře je na tom ale s psychickými problémy. Snaží se vytěsnit bolest a nemyslet na ni, právě proto se mu ale jednou za čas vrátí, a on se tak musí zavřít doma a čekat, až jeho depresivní nálada odejde.

Právě dnes se Beranovi vlivem zimního slunovratu vrátí nějaké komplikované vzpomínky, o kterých nerad mluví.

Nebude vědět, proč se mu vybavily, ani jak s nimi bojovat. Využije tak jenom toho, že slunce zapadne velmi brzy, a pokusí se je pravděpodobně zaspat.

Rak impulzivně přehodnocuje vztahy

Zimní slunovrat na Raka působí jako spouštěč rychlého a neuváženého přemýšlení. Lidé v tomto znamení mají dnes tendenci hodně přemýšlet a přehodnocovat situace, jenomže právě kvůli tomu pak dělají unáhlené kroky, kterých mohou později litovat.

Možná je čeká hádka ve vztahu nebo rozchod, který se budou pokoušet za pár dní odvolat.

Mají pocit, že je potřeba něco rychle změnit, přitom je to ale jenom počasí a posuny těles ve vesmíru, které v nich tyto pohnutky vyvolávají. Pohybují se na nebezpečné hraně.

Váhy zažijí otřes v rodině

Pro Váhy je rodina důležitá. Rodiče či sourozenci pro ně znamenají víc než partneři, dokonce víc, než oni sami znamenají pro sebe.

Proto je silně zasáhne jakákoli hádka s rodinou nebo nějaké náhlé onemocnění, či dokonce úmrtí blízkého.

Ačkoli nic takového dnes nehrozí, Váhy mají pocit, že přesně k něčemu takovému se schyluje, a proto se budou celý den strachovat, hlídat telefon a kontrolovat všechny své blízké, zda jsou v pořádku. Čím je ale ta náhlá emoce strachu z něčeho zlého způsobena?

Zdroj: wellandgood.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články