Horoskop: Denně se o ně bojíte, oni jsou ale jako neřízené střely. Tato znamení jsou náchylná k nebezpečným zážitkům

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Je přirozené, že se bojíme o ty, kteří jsou nám blízcí. Někteří lidé ale nebezpečné situace přímo vyhledávají, nebo jsou často nepozorní. A jelikož je známe, trneme strachy o ně snad každou vteřinou, kterou s nimi nestrávíme. A je jedno, zda jde o děti, nebo o dospělého partnera.

Někteří lidé se už nebezpečí do tváře podívali. Pár z nich se poučilo a stejnou chybu neudělají, ale mnozí jsou nenapravitelní a je jim jedno, jaké situaci se vystavují. A když jim pak nadáváte a říkáte jim, jak moc se o ně bojíte, oni mají nejspíš pocit, že jen přeháníte.

Pravdou ale je, že jim nedochází, jak nebezpečné situace zažívají, a vy si jenom uvědomujete, co na ně všude okolo číhá. Oni ale klidně přejdou silnici bez rozmýšlení. Která znamení jsou tak trochu neřízené střely, co si nedělají hlavu s žádným nebezpečím?

Rak a jeho závislost na mobilu

Rak je neustále připoután zrakem na displej mobilního telefonu. Ať už hraje nějaké hry, s někým si píše, nebo řeší pracovní záležitosti, nedá telefon z ruky. Doma, v práci, ale ani na ulici. Vrazit do někoho dalšího, omluvit se a jít dál, jako by se nic nestalo, je pro něho na denním pořádku.

Jenomže Rak nedá telefon z ruky ani na přechodu, ani při řízení. Je potom mnohdy účastníkem různých nehod, a to ať už jako oběť, nebo jako jejich viník. Je jasné, že ti, kteří ho znají, by ho nejraději vodili přes přechod za ruku, protože jinak je jasné, že se jednou něco stane.

Býkova touha pomáhat

Býk je znamení, které chce pomáhat ostatním. Proto často končí v zaměstnání jako policista, záchranář nebo hasič. Jenomže právě tyto profese jsou ve skutečnosti nebezpečné a často při nich může dojít ke zranění. Partneři takových hrdinů to doma snadné nemají.

Lev si koleduje o problémy

Lev je arogantní, namyšlený, stále chce být středem pozornosti a snaží se být za každou cenu vtipný. Jenomže ne každý jeho humor oceňuje. Občas si Lvi neuvědomují, že to už se svými narážkami přehání a že by možná někdo mohl zakročit a ukázat jim, zač je toho loket.

Ryby mají tendenci mít problémy se zákonem

Ryby mohou být milí lidé, kteří se navenek tváří jako neviňátka. Ten, kdo je zná lépe, ale ví, čeho jsou tihle jedinci schopní. Aby dosáhli svého, neřeší následky svého jednání. Často se pak stává, že se dostávají do problémů, zaplétají se se špatnými lidmi, nebo si zahrávají s nelegálními činnostmi.

Není se tedy čemu divit, že o ně má zbytek rodiny strach. Takovým lidem totiž hrozí buď to, že se někomu znelíbí a ublíží jim, nebo že budou mít dokonce problémy se zákonem. Ani jedna z těchto situací rozhodně není příjemná, a partneři Ryb proto nejspíš doma mají pořád nad čím přemýšlet.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články