Horoskop: Blíženci obnoví staré přátelství, Kozorozi začnou konečně myslet na budoucnost. Co čeká vás?

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
horoskop kveten kniha
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu na týden od 24. do 30. května.


BERAN

Máte ideální příležitost popostrčit nebo úplně zrušit pomyslné hranice v těch oblastech života, kde se cítíte svázáni nebo nesvobodní. Tento čas přeje pohovorům, zkouškám, testům, konkurzům či zisku titulů.

Na konci týdne neodmítejte pozvání od sousedů či příbuzných. Popovídáte si o tom, co vás už dlouho zajímá a mentálně vás to posune.

BÝK

Jestliže pronajímáte nějakou nemovitost či s někým podnikáte, zjistíte, jak si finančně stojíte a zda má smysl v tom pokračovat. Ukončíte případně dědická řízení a zjistíte, jak jste dopadli, pokud jste žádali třeba o dávky nebo důchod.

Vlastně všechno se u vás tento měsíce bude točit okolo peněz.

BLÍŽENCI

Revize propojí váš vztah, a podnikáte-li, uděláte čistku u svých zaměstnanců nebo u obchodních partnerů. Jestliže jste nějak omezováni, vaše názory a nápady se dlouhodobě ignorují, vztah ukončíte tak rychle, že dotyčný z toho bude pořádně v šoku.

Vše si vynahradíte ve druhé polovině týdne, hvězdy vám naznačí, že díky náhodě obnovíte staré přátelství. Singles najdou vztah jako z červené knihovny.

RAK

Uvědomíte si, že zdraví je to jediné, co dělá náš život bohatší. Nejvíce si budete užívat, jestliže jste v posledním půl roce byli nemocní a nebyli ve své kůži. Zaznamenáte neuvěřitelný příval energie a elánu a budete se cítit skvěle jako už dlouho ne.

Zlepší se vám i psychika. Přestanete se zabývat nepodstatnými věcmi a řešit zbytečné problémy. O víkendu si odpočinete jako na dovolené.

LEV

Jste-li umělecky založení nebo živíte-li se řemeslem, konečně začnete sklízet plody své práce za posledních šest měsíců. Jako rodiče si ujasníte, zda se vám nevymkla z rukou výchova potomků, a ověříte si, zda všechno děláte pro jejich dobro a zájem.

Skvělé je, že když narazíte na problém, ihned ho vyřešíte a už se k němu nebudete vracet. Víkend strávíte společensky, budete se bavit, a dokonce navážete i nějaké profesní kontakty.

PANNA

Doma zavedete úplně jiná pravidla. Úplněk totiž odhalí nešvary, které se u vás doma pomyslně zabydlely, což se týká hlavně každodenních povinností. Sice vám lichotí vědomí, že jste jako lokomotiva, která všechny táhne, ale zjistíte, že vaše energie má své limity.

S novými pořádky se ostatní hned smíří a o víkendu vás mile překvapí zprávy, které souvisí s vaší kariérou.

VÁHY

Vydavatelé uzavřou nové kontrakty, na své si přijdou i novináři, blogeři, spisovatelé a podobně. Všichni si ale začnete užívat přírodu plnými doušky, zřejmě vyrazíte na výlet v okolí bydliště. Zamíříte na místo, které je opředeno tajemstvím z minulosti, takže se i něco dozvíte. O víkendu se možná vydáte na pouť či někam do zahraničí.

ŠTÍR

Jestliže máte rozdělaný nějaký projekt, konečně ho dokončíte a druhá strana vám hned pošle peníze. Bude se dařit i obchodníkům s nemovitostmi, živnostníkům či finančníkům a daňovým poradcům.

Ti, co se v práci neflákají, dostanou přidáno. Prostě se k vám dostanou peníze, které jste si zasloužili vlastním úsilím. Mrkvičku ostrouhají ti, kteří čekají, že jim něco zadarmo spadne do klína.

STŘELEC

Lunární zatmění ve vašem znamení vám zdvojnásobí upřímnost. Těm, co jste slovně něco dlužili, to vrátíte nečekaným způsobem. Ale obujete se jen do lidí, kteří zklamali vaši důvěru, nebo do těch, kteří si myslí, že jsou nejchytřejší, přitom realita je úplně jiná.

Pokud se vám nedaří přesvědčit někoho důležitého, dejte se s ním do řeči o víkendu, kdy budete perfektně taktizovat, takže dotyčný vám hned podlehne.

KOZOROH

Zatmění ovládá vaši psychiku, takže se ve vzpomínkách vrátíte k emočně silným událostem, které se staly před několika měsíci. Je možné, že potkáte člověka, o kterém jste řekli, že už ho nikdy nechcete vidět, natož s ním mluvit. Sice to nebude moc příjemné setkání, ale vám to hodně pomůže.

Uděláte definitivní tečku za tím, co bylo, a přestanete se zabývat tím, co vás zranilo, ale už se to nedá změnit. Začnete prostě koukat dopředu a myslet na budoucnost.

VODNÁŘ

Sledujte své známé, včetně těch, se kterými jste se potkali teprve nedávno, což se týká i „kamarádů“ na sociálních sítích. Hvězdy naznačují, že jste si dobrovolně do života přitáhli lidi, kteří tam vůbec nepatří. Jsou to potížisté, od kterých byste se raději měli držet dál.

Je jen otázkou času, kdy do nějakého průšvihu zatáhnou i oni vás. Jestliže plánujete investovat, nechte to na víkend. Objevíte něco, na čem vyděláte dvojnásobek.

RYBY

Tichá voda břehy mele. Toto přísloví na vás tento týden sedí. Naprosto nečekaně zazáříte v práci nebo porazíte špičku ve svém oboru. Vzroste vaše prestiž i reputace, což se týká i veřejně známých jedinců či politiků.

Ve druhé polovině týdne najdete na první pohled cetku, která ale bude velmi důležitá pro vaši budoucnost. Půjde totiž o dárek, který jste dostali od někoho pro vás hodně důležitého.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články