Horoskop: Berani najdou spřízněnou duši, Kozorozi hodí tabu za hlavu. Jedno znamení čeká úspěch

od Nikola Jaroschová
4 minuty čtení
Horoskop kveten
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu na týden od 17. do 23. května.

BERAN

Máte odvahu, která se tento týden zdvojnásobí a vaše divoké a ohnivé srdce bude ještě divočejší a ohnivější. Moc toho nenaspíte. Singles potkají spřízněnou duši, a jestliže jste zadaní, čekají vás romantické večery, které vám připomenou doby vašeho seznámení.

Aktivuje se i váš potenciál, takže při výkonu manuálních prací překvapíte sami sebe. Pokud se tedy kreativní činností zabýváte, dostanete za svou práci první honorář.

BÝK

Máte před sebou ideální dobu na rozdělení domácích povinností, protože budete obdařeni skvělými organizačními schopnostmi, navíc nikomu nenaložíte víc, než dokáže unést.

A dále si tím pojistíte i to, že nebudete muset jako jediní doma kmitat, zatímco zbytek rodiny bude mít pohodičku. Když půjde o finance, poslouchejte intuici a nebojte se riskovat. Vyděláte na tom, co ostatní přehlédli nebo jim to prostě nedošlo, a taková příležitost se dlouho opakovat nebude.

BLÍŽENCI

Ve volném čase se zabavte, jinak budete neskutečně protivní. Zapamatujete si všechno, co uslyšíte nebo co si přečtete, začněte se učit něco nového, třeba začněte chodit někam na kroužek.

Získané znalosti a dovednosti se vám v budoucnu budou v práci velmi hodit. Navíc vám bude propůjčena úžasná fantazie, proto byste všechno, co se vám bude honit hlavou, měli zapisovat nebo někde zveřejňovat. Bude vám totiž přán planetární aspekt, který asistuje básníkům, spisovatelům či scenáristům.

RAK

Pokud podnikáte, nepodceňujte žádnou pracovní schůzku. Horoskop naznačuje uzavření dohody, díky které byste si polepšili nejen finančně, ale získáte i dobré jméno na trhu. Pokud jste zaměstnanci, buďte aktivní, protože budete mít šanci vylepšit si svoji finanční situaci a najdete novou možnost příjmů.

Ve druhé polovině týdne se vám otevře život za oponou. To, co uslyšíte, si ale nechte pro sebe. Bude to totiž magické a neuvěřitelné, takže by si o vás lidé mohli myslet, že jste se zbláznili.

LEV

Pokud plánujete něco nereálného, vraťte se raději nohama zpátky na zem. Dojde k jakémusi resetu vašich životních cílů a vyselektují se takové, které vás okrádaly o čas, energii a ve finále vás zavedly do slepé uličky.

Překvapí vás, že i když se chováte tiše a nenápadně, stejně jste středem pozornosti. Je to tím, že z vás vyzařuje radost ze života, a navíc se umíte bavit s kýmkoliv a o čemkoliv. Merkur dokonce naznačuje takový úspěch, že se s vámi budou bavit i vaši nepřátelé.

PANNA

Pořádně si oddychnete, protože se vaše zlomené srdce konečně uzdravilo z bývalého vztahu. Stejně tak se vám začne blýskat na lepší časy, když jste museli zrušit cestu do zahraničí, odložit zkoušky nebo jste uvízli ve vleklém soudním sporu.

Dokonce je možné, že se ocitnete na vrcholu profesního žebříčku. Nesmíte ale pochybovat o sobě ani o svých zkušenostech. Nedávejte najevo svou nejistotu a plány vám vyjdou. Uspějete i tam, kde jste kdysi pohořeli.

VÁHY

Objeví se příležitost, na kterou dlouho čekáte. Neexistuje překážka, kterou byste nepřekonali, a cíl, který byste nezvládli. Zkrátka před sebou máte týden plný úspěchů.

Merkur vám radí, abyste se vmísili do debat lidí, se kterými jste měli jakékoliv profesní či osobní konflikty. Načerpáte nové vědomosti, které podpoříte osobními zkušenostmi a vaše slova budou mít značný dopad na ostatní. I v odborných diskuzích se vám nikdo nevyrovná.

ŠTÍR

Začnou se naplňovat vaše ambice ohledně práce, nejdříve si ale musíte ujasnit, zda nejsou vaše očekávání přehnaná, protože o sobě máte příliš velké mínění. Odměnou vám bude podmínka, že jste vsadili na spolupráci a vyšší post si skutečně zasloužíte. Nepracanti ostrouhají.

S pomocí skvělé intuice to budete vědět ještě dřív, než se to skutečně bude dít. Pokud je to nutné, dokážete usměrnit lidi a ovlivnit budoucí vývoj situace. V případě neúspěchu tak nikdo nepozná, že byste ho nejraději sprovodili ze světa.

STŘELEC

Tak hrozně moc chcete někam vyrazit, že si koupíte dovolenou a vyrazíte. Prostě cítíte, že potřebujete nutně utéct před nudou a stereotypy. Pokud ale zůstanete doma, hvězdy vám radí, abyste vyrazili na výlet do míst, kde jste ještě nebyli, a abyste nasytili psychiku novými zážitky.

Vyvolejte diskuzi s lidmi, se kterými máte něco nevyřešeného, protože ostatní dokážete uklidnit a najít diplomatické řešení, abyste se cítili spokojeni vy i druhá strana, a konečně za vším udělali tečku.

KOZOROH

Začne vám trochu sexuálně harašit a za hlavu hodíte všechna milostná tabu. Sex ve vaší režii bude úžasný, spontánní, hravý a dráždivý.

Zaměřte se ale i na materiální stránky vašeho života, protože hvězdy naznačují, že získáte zpět něco, co vám někdo vzal nebo ukradl. Budete ale také trochu posedlí svým zdravím, takže při sebemenším pochybení si stanovíte nesmyslnou diagnózu. Nepanikařte, jedná se jen o jarní únavu.

VODNÁŘ

Udělejte si pořádek v mezilidských vztazích, a to jak v obchodním, či milostném partnerství. Jestliže někde něco skřípe a už to nelze napravit, protože vy k tomu nemáte motivaci, změňte to.

Planety vám vytvoří ideální podmínky, abyste se v klidu rozešli s lidmi, kteří ve vašem životě už nemají co dělat. Nebojte se soků v lásce ani v práci, protože s úsměvem na tváři dokážete zatočit s každým, kdo naruší vaše postavení a území.

RYBY

Kolegům i lidem, se kterými jste denně v kontaktu, ukažte svůj tvůrčí potenciál. Všechno, do čeho se pustíte, bude mít smysl a bude dokonale načasované, takže budete mít čas na relax i odpočinek, především s knihou v ruce.

Pokud jste nevyrůstali v klidném rodinném prostředí, nadobro se odstřihnete od všeho toxického a začnete nový život jinde, zkrátka aby vám nic nepřipomínalo nehezké dětství. Naopak, vy, kteří jste měli hezké dětství, začnete něco zvelebovat po předcích.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články