Horoskop: Astroložka prozradila, jak se vám bude v roce 2022 dařit. Stanovila i vaše šťastné dny

od Šárka Blahoňovská
4 minuty čtení
zena stesti
Zdroj: Shutterstock

Konec roku se blíží rychlostí blesku a všechny zraky se upírají na to, jak to s námi hvězdy zamýšlejí příští rok. Slavná astroložka Susan Miller se podívala na to, co nás v roce 2022 čeká.

BÝK

Po pár těžkých letech je pro vás rok 2022 obdobím expanze a optimismu. Podle významné astroložky Susan Miller přichází jednou za 12 let.

Začínáte znovu životně důležitou kapitolu svého života, která bude ovlivňovat mnoho oblastí. Setkáte se s lidmi na vysoké úrovni a navážete nové kontakty. Jedním z nich bude i někdo na vztahové bázi.

Podle Susan Miller jste hledali opravdu dlouho, dokonce jste se báli, že už toho člověka nepoznáte. Pokud jste single, berte vážně všechny lidi, se kterými se potkáte. A to i v případě, když z první schůzky nejste moc nadšeni.

BERAN

Na začátku roku 2022 se Jupiter přestěhuje do Ryb, což je pro vás dobrá zpráva, která přinese zisky z dobře odvedené práce z loňského roku.

„Jupiter rozšíří váš okruh přátel, kontaktů i kolegů. Jako přirozený vládce peněz vám tito noví přátelé přinesou přímou schopnost vydělat peníze,“ říká Miller.

Abyste měli nejlepší šanci potkat toho pravého, sledujte novoluní 27. srpna v Panně. Pokud je někdo mezi vašimi novými přáteli svobodný, může se brzy stát vaším novým partnerem. Bude to důležitý rok, buďte připraveni.

BLÍŽENCI

Nadcházející rok bude podle Miller jedním z nejlepších roků pro vaši kariéru. Budete mít tolik pracovních příležitostí, o kterých se vám dříve ani nesnilo.

Nejlepší období pro váš profesní růst bude od 28. prosince 2021 do 10. května 2022. Zejména to bude novoluní v Rybách 2. března.

Srdeční záležitosti budou mít na začátku roku trochu pauzu. Jakmile se ale Jupiter přestěhuje do Berana, budete mít na lásku mnohem více času. A také na svůj osobní život.

Konečně si splníte sen, po kterém jste už dlouho toužili. Příští rok bude rychlý, ale občas budete mít pocit, že je to všechno ukvapené až moc. Dejte si občas pauzu a stravte nějaký čas sami se sebou. Pohybujte se ve světě, kde je vám dobře a nic vás nezastaví.

RAK

Máte před sebou šťastný rok. Poprvé po dvanácti letech je Jupiter v Rybách, ve vodním znamením, které dokonale splyne s tím vaším.

Nejlepší chvíle pro vaši kariéru nastane v novoluní v Beranovi 31. března. Podpoří také vaše zdraví, optimismus i přitažlivost.

Venuše vstoupí do vašeho znamení 17. července a zůstane tam do 11. srpna. To je čas na socializaci a na soustředění se na vzhled. Až budete mít něco nového na sebe, běžte do společnosti. Bude z vás kapat šarm a jen málokdo vám odolá.

LEV

Letos máte pocit, že to bude váš rok. Finančně se vám bude dařit dobře, čeká vás i pracovní průlom.

To platí hlavně v týdnech po novoluní 2. března, což je klíčový měsíc pro finanční zisky.

Pokud jde o lásku, bude to jiskřit po nádherném novoluní 23. listopadu a ještě několik týdnů poté. Už se těšíte? Měli byste!

PANNA

Poslední dva roky možná přinesly hodně bolesti ve vašem životě. Velký vliv na tom podle Miller měla právě pandemie. To nejhorší je ale zřejmě za vámi.

Čeká vás velký a šťastný rok plný lásky, peněz a štěstí v práci, díky kterému budete ještě efektivnější a produktivnější než doposud.

Pokud jste single, nejlépe uděláte, když od 24. ledna do 5. března potkáte nějakého Kozoroha. Ve druhé polovině roku budete mít spoustu energie na to, abyste nasměrovali svou kariéru správným směrem.

VÁHY

V roce 2022 se bude dít něco zvláštního. Neptun se poprvé ve vašem životě 12. dubna potká s Jupiterem v Rybách, což vám dodá ladnost a krásu.

V únoru a březnu bude také ideální čas na zábavu a lásku. Potkáte se s člověkem, který je single.

6. března se Mars a Venuše spojí ve Vodnáři a v tento den se odpálí jiskry chemie mezi vámi a někým opravdu hodně výjimečným. Není pochyb o tom, že vás čeká velký pokrok. Rozhodně je co slavit.

ŠTÍR

I když vás čekají velké vzestupy i pády, bude to opravdu skvělý rok. Díky blahodárnému a šťastnému Jupiteru vstupujícímu do Ryb od 28. prosince 2021 do 10. května 2022 zažijete jeden z nejlepších roků svého života.

„Těšte se na romantiku, zábavu, kreativitu i děti. Absolutně nic ale nepřekoná štěstí, které pocítíte v březnu. Nejšťastnějším dnem roku bude 5. březen, kdy se Jupiter potká s mocným Sluncem,“ říká Miller.

STŘELEC

Příští rok bude mít úplně jinou kvalitu, než měl ten letošní. Vy se svou dobrodružnou povahou budete trochu váhat, ale pokud najdete toho ideálního parťáka, který miluje cestování stejně jako vy, můžete se těšit na opravdovou jízdu.

Pokud jste už našli člověka, který vás inspiruje, miluje a chce s vámi trávit čas, pak vám Jupiter v Beranu pomůže trávit spolu více času. Ten rok se ale zaměříte více na svou vnitřní stránku než na svůj zevnejšek.

Přesto budete mít příležitost se prosadit. Sledujte události po úplňku 18. března, který bude podporovaným Kozorohem v Plutu. Hodně z toho, co jste udělali v minulosti, bude odměněno. Příští rok se máte na co těšit.

KOZOROH

Rok 2022 má tendenci stát se vaším nejlepším rokem. Sázka bude vysoká, pokud jde o nějaký pracovní projekt, ale Jupiter jako planeta štěstí dohlédne na to, abyste zdokonalili své schopnosti a uměli dobře vyjednávat.

Šťastné datum pro vás bude 4. února, kdy je Mars v sextilu s Jupiterem, což znamená, že můžete získat velký obnos peněz.

25. září je novoluní, což může přinést zajímavou pracovní nabídku, kterou budete považovat za příliš dobrou, než abyste ji propásli.

Váš milostný život bude jiskřit. Všechno to začne 16. února, kdy se spojí Mars a Venuše jako dvě planety lásky v Kozorohu.

VODNÁŘ

Budete nadšení, protože rok 2022 bude krásný rok s mnoha změnami. Pod Saturnovým vedením budete požádáni, abyste se pustili do něčeho nového, což vyžaduje soustředění a odhodlání.

Může to být svatba, děti, podnikání, koupení domu nebo třeba studium. V druhé polovině roku budete mít šanci na novou lásku, se kterou se to přehoupne i do roku 2023.

Díky Venuši jako planetě lásky a vztahů pro vás bude šťastným dnem 5. března. Toho dne možná potkáte někoho nového. Pokud jste už ve vztahu, zase se vám podaří zažehnout oheň a bude to, jako kdybyste se potkali poprvé.

RYBY

Máte před sebou docela hezký rok, milé Ryby. Jste na prahu, kdy vstupujete do nejlepšího finančního roku za posledních deset let, možná rovnou za celý život.

Budete muset být vybíraví v tom, jaké nabídky vezmete, protože jinak riskujete, že toho budete mít až moc. I vaše zdraví se zlepší a na konci roku se budete cítit daleko silnější než na začátku.

Vaším nejlepším dnem pro lásku bude 30. duben, protože ten den se po deseti letech potkají ve vašem znamení Jupiter a Venuše.

Pokud jste ve vztahu, zpomalíte a začnete se soustředit jeden na druhého. Věnovat svou plnou pozornost tomu druhému bude ten nejlepší dárek, který někomu můžete dát.

Zdroj: instyle.com

Autor: Dagmar Škádlivá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články