Horoskop: Astroložka, která předpověděla krizi v roce 2020, prozradila, zda se svět vrátí do normálu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Tatiana Borsch je ruská astroložka, která je již několik let známá svými velmi přesnými předpověďmi budoucnosti. Nejvíce se proslavila v posledních dvou letech. V roce 2019 totiž poměrně přesně promluvila o tom, jaká nastane ve světě krize v ekonomice, politice i dalších odvětvích.

V současné době vychází její nová kniha, ve které astroložka popisuje, jaký bude rok 2022. Mnoho lidí totiž zajímá, zda se svět konečně zbaví koronavirové krize, postaví se opět na nohy a dokáže se vrátit do situace, která byla kdysi.

Na to vše astroložka ve své knize odpovídá, svá vysvětlení podkládá vědeckými poznatky o postavení hvězd, její předpovědi ale nejsou příliš pozitivní. Ačkoli je možné, že se dočkáme zlepšení, do normálu se svět podle Borsch jen tak nevrátí. Utrpěl totiž velkou ránu.

Věří jí i nevěřící

Horoskopům mnozí lidé věří, ale celá řada osob je odsuzuje. Je ale rozdíl mezi amatérskými horoskopy a astrologickými knihami, které vychází z nějakých podložených informací. Tatiana Borsch je astroložka, která se věnuje psaní knih na tato témata již od roku 1992.

V roce 2019 vyšla v časopise SWAAY poměrně přesná predikce o tom, že svět utrpí během let 2020 a 2021 velkou ekonomickou ránu, která bude mít vliv na politiku, hospodářství, ale i vztahy mezi jednotlivými zeměmi. A ačkoli mnozí to považovali za nesmysl, později se ukázalo, že i poměrně velké detaily z předpovědi se naplnily.

I předešlé předpovědi této astroložky dokázaly, že se Tatiana mýlí jen výjimečně. A i lidé, kteří běžně horoskopům nevěří, uznali v tomto případě, že na astrologii skutečně něco je a že Borsch bychom měli věřit. Proto je zájem o její knihu velký.

Zázraky nečekejte

„Jupiter a Neptun budou v tomto období dominovat a téměř po celý rok budou mít v Rybách velmi silnou energii. Ryby vládnou medicíně, ekonomice, umění a virtuální realitě. Můžeme očekávat hodně vývoje v těchto oblastech,“ napsala Borsch. Dodává ale, že to nebude ani zdaleka stačit na to, co světu způsobil koronavirus.

Zda bude nemoc nakonec vymýcena, se v knize nepíše. Astrologie podle autorky nedokáže dávat tak jasné odpovědi. V mnoha zemích se ale situace výrazně zlepší. Přesto se bude svět potýkat s mnoha následky a vyrovnávat se se změnami ještě velmi dlouho.

Rok 2022 by měl být podle Borsch pokrokovým. Lidé se naučí s problémy žít a nějakým způsobem dojde ke zlepšení situace. To nicméně neznamená, že bude vše už jenom zalité sluncem. Situace, která v posledních dvou letech nastala, poznamená svět ještě na několik let dopředu.

Zdroj: prnewswire.com, userwalls.com, dayliadvent.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články