Horoskop: Astrologové jsou pro rok 2022 opatrně optimističtí. I tak zůstaňte ve střehu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

V roce 2020 a 2021 střídala svět jedna špatná událost za druhou. A podle astrologů se není čemu divit. Mnoho z nich již v roce 2019 předpovídalo špatnou budoucnost kvůli postavení hvězd, v následujícím roce by se mělo všechno změnit. Ale lidé by zase neměli být příliš nadšení.

Přílišné nadšení obvykle vyvolává zklamání, pokud jenom částečně nevyjde vše, co jsme si naplánovali. Astrologové podle bustle.com proto varují před přehnaným optimismem. Pro rok 2022 jsou mnohé předpovědi velmi pozitivní, je ovšem třeba myslet na to, že se mohou stát i špatné věci.

Hvězdné konstelace rozhodně poukazují na to, že bude lépe než v roce předchozím a změní se situace, která nás trápí už delší dobu. Co přesně podle odborníků na astrologii příští rok můžeme očekávat?

Umělci by měli naplnit své ambice

Pokud jste kreativní jedinci, kterým se už dlouho nedaří prosadit se v oboru, ve kterém jste dobří, rok 2022 by pro vás měl být nadějným. Podle astrologů bude totiž převážnou dobu v roce dominovat Jupiter, díky kterému se zvýší vaše šance na úspěch.

Vezměte své skladby, obrazy, knihy a další nedoceněná díla a pokuste se je ukázat světu. Pokud se vám nezadaří napoprvé, nezoufejte a nevzdávejte se. Dříve či později to vyjít musí a v příštím roce se dokonce zvýší vaše produktivita a měl by se jednoduše stát přelomovým pro všechny, kteří mají co ukázat.

Naše životní cesty se změní

V roce 2022 dojde také k propojení takzvaného severního a jižního uzlu. K tomu dochází podle všeho jenom jednou za pár let a v těchto rocích se pak stávají významné změny v životech lidí. Může jít o nějakou změnu ve vašem soukromí, která ovlivní to, kam budou dále směřovat vaše kroky.

Může ale jít i o změnu globální, která k tomu přispěje. A ačkoli astrologové tvrdí, že by se měly změny týkat především pozitivních věcí, varují opět před přehnaným nadšením, které může způsobit, že pro vás bude výsledek nakonec jen smutným střípkem toho, co jste čekali.

Pluto nabídne nový vzestup

Pluto je planeta vzestupu a bude v dominanci jen krátký čas v lednu roku 2022. Podle všeho by měl mít ale hodně sil a měl by pomoci všem, kteří mají nějaký problém, doslova vstát z popela. Může to znamenat, že pokud vás vyhodili v práci, získáte novou a ještě lepší.

Možná jde ale o globální zlepšení pandemické, ekonomické, nebo třeba politické situace? Nedá se říci s jistotou, co přesně čekat, určitě vědí ale astrologové jedno: Změna přijde nečekaně a bude velmi výrazná.

Zdroj: bustle.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články