Cikánský horoskop: Poznejte svou osobnost díky starobylému věštění. Dozvíte se o sobě zase něco nového

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Již před mnoha stovkami let se cikánské ženy věnovaly čtení budoucnosti z takzvané křišťálové koule, kávového lógru, popřípadě z dlaně. Proto není divu, že existuje i cikánský horoskop, který popisuje, co kterému člověku hvězdy nadělily.

Podobně jako u klasického horoskopu i v tom cikánském existuje 12 znamení, ve kterých se člověk může narodit. Od těch, která známe, se ale výrazně liší, a i osobnosti takových lidí jsou jiné.

Které z následujících znamení jste vy a co o vás hvězdy říkají?

Vodnář – Pohár

Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou podle cikánského horoskopu narozeni také ve znamení Poháru.

Tito jedinci jsou originální, tvořiví, ale trochu váhaví, což jim často ublíží, protože promeškají velkou příležitost se prosadit.

Mají často tendenci úmyslně prohrávat na úkor toho, že pomohou ke štěstí jiným.

Ryby – Kaple

Lidé narození ve znamení Kaple jsou spíše tiší a nedůvěřiví.

Mají velkou duchovní sílu, milují tichá místa, jsou přemýšliví, a pokud s někým naváží přátelství, obvykle se jedná o pouto, které jen tak něco nepřetrhne.

Beran – Nůž

Pokud jste se narodili ve znamení Nože, jste praktický člověk, který jde přímo k řešení a neobchází svou životní cestu zbytečnými oklikami.

Občas je ale lepší se pozastavit nad tím, zda by nebylo lepší něco obejít. Řešení, které je někdy nejsnadnější, nemusí být tím nejlepším, a proto mají tito lidé často problémy se zákonem.

Býk – Koruna

Koruna symbolizuje čistotu a eleganci. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, jsou většinou romantičtí, milí, hledají pravé city, zároveň se ale často nechají napálit nebo je jejich důvěřivost a naivita dovede spíše ke špatnému konci.

Podobně jako Býci se pak umí pořádně rozzuřit a oplácet tvrdé rány ještě tvrdšími.

Blíženci – Svícen

Svícen je podle cikánského horoskopu symbolikou moudrosti a hojnosti nápadů. Proto jsou Blíženci či lidé narození ve znamení Svícnu často považování za vůdce, které lidé rádi následují.

Nicméně oni nemají o takovou pozici příliš velký zájem a to, jak k nim ostatní vzhlížejí, je jim spíše na obtíž.

Rak – Kolo

Ti, kteří se narodili ve znamení Kola, jsou přecitlivělí, tak trochu melancholičtí, rádi dělají i z malých věcí problémy a uzavírají se do sebe, kdykoli se jim v životě nedaří.

Ačkoli navenek působí komunikativně, jsou chvíle, kdy je nikdo ve společnosti třeba měsíc nevidí, protože si doma o samotě léčí své emoce.

Lev – Hvězda

Lidé narození ve znamení Lva jsou podle cikánského horoskopu Hvězdami. Je to nejspíš logické, tito jedinci se snaží za každou cenu vyniknout, zazářit, být středem pozornosti.

Dělá jim dobře, když je ostatní pozorují a chválí. Jsou arogantní a často zahledění sami do sebe. Chtějí mít tisíce přátel a všem kolem sebe vyprávět vtipy a humorné historky ze života.

Panna – Zvonek

Zvonek symbolizuje podle cikánského horoskopu přesnost a disciplínu. Tihle lidé mají jasně daná pravidla, která nepřekračují, dokáží nastavit sami sobě příkazy a zákazy a striktně se jimi řídit.

Často ale bohužel počítají s tím, že bude podobné věci dodržovat i každý v jejich okolí.

Váhy – Mince

Spravedlnost a rovnováha. To jsou dvě slova, která vystihují ty, kdo se narodili ve znamení Mince.

Podle všeho se u těchto lidí počítá s tím, že budou pracovat u soudu nebo jinak pomáhat na straně zákona.

Jsou to jedinci rozvážní a spravedliví, kteří se vždy snaží neupřednostňovat jednu stranu před druhou.

Štír – Dýka

Dýka symbolizuje změnu, schopnost se učit a přizpůsobovat. Jedinci narození v tomto znamení nemají problém s žádným prostředím, s novými lidmi ani se situacemi, ve kterých se ocitají poprvé.

Dokáží se velmi rychle adaptovat a rozumí si s každým. Někdy to ale na veřejnost působí tak, že hrají na všechny strany podle toho, jak se jim to právě hodí.

Střelec – Sekyra

Lidé, kteří se narodili jako Sekyry, podle cikánského horoskopu milují svobodu a volnost. Mají spíše dobrodružnou povahu, nikdo je neudrží na jednom místě.

Proto často střídají partnery i zaměstnání, mají problém se usadit. Navázat s nimi trvalý vztah je prakticky nemožné.

Kozoroh – Podkova

Podkova je znamení úsilí a čisté práce. Díky tomu, že tito lidé na něčem dřou holýma rukama, se nakonec dočkají štěstí.

Obvykle nejsou příliš přemýšliví a nepotřebují k životu velkou společnost. Stačí jim farma, rodina a jeden dobrý přítel, kterým klidně může být i zvíře.

Zdroj: themagichoroscope.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články