Červnový horoskop: Která znamení čeká štěstí v lásce a s kým to půjde od desíti k pěti?

od Nikola Jaroschová
4 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Sluníčko, hezké počasí a delší den. Červen je jasným znakem, že přichází léto. To je něco, co nám dokáže vlít krev do žil. Co v tomto měsíci čeká všechna znamení horoskopu?

BERAN

V následující dekádě si dejte pozor na zbytečné výdaje. Mohli byste totiž pak postrádat některé finance do důležitějších investic. I proto bude v práci vládnout napětí, ale i přes stresující chvilky podáte skvělé výkony. Ale nezapomeňte spravedlivě rozdělit čas mezi práci a rodinu. Díky svým přátelům poznáte nové tváře a vrhnete se s nimi do něčeho zábavného.

BÝK

V práci máte pocit, že se situaci vyvíjí podle hesla – co tě nezabije, to tě posílá. První dva týdny budou psychicky i fyzicky dost náročné, ale okolo 19. června zjistíte, že se situace vyplatila. Dokonalé to ale doma nebude, nepohodnete se s některými členy své rodiny. Dotyčný bohužel neustojí vaši upřímnost a nechce slyšet nic jiného. V druhé polovině měsíce se ale rozhodnete dotyčnému nabídnout smír.

BLÍŽENCI

Jestliže máte vztah s někým, kdo není váš přímý partner, je jasné, že si to vyčítáte. Občas si ale nemůžete pomoct, protože vás určitá dávka tajemství a nebezpečí velice láká. Občas si už říkáte, že jste na tom dotyčném až moc závislí. Ve volném čase se ale ani tak nudit nebudete. Máte spoustu plánů, a když náhodou některý plán nevyjde, hned najdete jinou činnost. Ostatní vám budou zdatně sekundovat, ale všichni budou rádi, že jste vy tím, kdo vymýšlí zábavu.

RAK

Na začátku měsíce budete zamilovaní a šťastní, všechno bude klapat podle plánu. Jen si dejte pozor na zbytečné hádky a nesrovnalosti. Všechno se vám ale podaří uklidnit a konec měsíce pro vás bude o pohodě a lásce. V práci se vyhýbáte důležitým úkolům, protože se bojíte neúspěchu. Také hůře nacházíte motivaci, proč se do práce vůbec pouštět. Ale ještě než červen skončí, vaše kariéra se opět vrátí na výsluní.

LEV

Na počátku měsíce se vám partner svěří, že by vztah rád posunul na vyšší úroveň. Nezadaní by někoho mohli potkat a zamilovat se. Ale nebude to jen procházka růžovou zahradou, překonávat překážky ve vztahu budete muset i tak. Všechno zvládnete a přijde velká změna. Je možné, že se třeba společně sestěhujete. Aktivní budete i co se sportu týče. Se svými silami umíte hospodařit a dbáte na to, aby to spolehlivě fungovalo.

PANNA

Na začátku letního měsíce vás čekají hádky a nedorozumění. Je ale možné, že s vámi partner bude manipulovat, což se vám ale rozhodně nebude líbit. I když to s vámi myslí dobře, vy se budete díky tomu cítit osamoceně. Něco se před vámi skrývá a vy byste to rádi odhalili, ale ještě není ten správný čas. Potřebujete mít na všechno klid, protože se vám pořád zdá, že po vás někdo něco chcete a zatěžuje vás svými problémy. Vy jich ale máte sami dost. Proto se vám raději vaši nejbližší klidí z cesty.

VÁHY

Na začátku měsíce se budete rozdělovat mezi dvěma cestami, ale při rozhodování si dejte pozor na to, co je reálné a nedělejte si iluze. Máte na to dostatek sil, tak se do toho dejte a neotálejte. Možná by vám mohla pomoct vaše kamarádka. V práci to je přesný opak. Skvěle se vám v ní daří, máte spoustu energii a chcete být neustále ve společnosti lidí. Dejte si ale pozor na nějaké divoké večírky, abyste si na nich něco neudělali.

ŠTÍR

Na začátku měsíce se s někým potkáte a uzavřete s ním období vašeho života, které najednou skončí. Začnete spolu od začátku, bude to najednou obrovská a nečekaná láska. V práci pozor na to, abyste nepřecenili své schopnosti. Šéf vás drží při zemi, což vás ale docela štve. Nebuďte vztahovační a přiznejte si, že ne všechno se daří podle plánu. Odpočiňte si, věřte, že poté budete podávat mnohem lepší výkony.

STŘELEC

Během června vás bude čekat nejedno lékařské vyšetření, ale naštěstí nepůjde o nic vážného. Sami víte ale, že prevence je v téhle době velmi důležitá, proto si před prohlídkou naordinujte detox. Vsaďte tak na lehká a čerstvá jídla, dostatek spánku a dostatečný pitný režim. Nezapomínejte ani na duchovní zdraví, protože i to je velmi důležité. Psychohygiena není sprosté slovo, ale psychické zdraví byste rozhodně neměli podceňovat.

KOZOROH

V červnu to s vámi půjde od desíti k pěti, protože vás nic nebaví, nic vás dlouho neuspokojí a u ničeho dlouho nevydržíte. Jste bez elánu a bez energie a o vaše duševní zdraví se pokouší přízraky z minulosti. Zatněte zuby a vydržte. Trvat to ale bude jen pár dní a pak se všechno zase vrátí do normálu. Ve vztazích bude klíčem k úspěchu v harmonii mezi braním a dáváním. Nenechte se lidmi vysávat, ale nedělejte to ani vy sami. Nabízejte pomoc, ale nebojte se ji i přijímat a nechte si pomoct.

VODNÁŘ

Uvědomíte si, jak moc je pro vás důležitá rodina a přátelé. Posledních pár měsíců jste všechny ve svém okolí dost zanedbávali, ale oni na vás naštěstí nezapomněli. Od prvních dnů se přesvědčíte, že oni jsou tady pro vás za každých okolností a počkají na vás s otevřenou náručí. V práci dostanete zajímavou nabídku, která vám změní život. Nebudete to jednoduché, ale když ukážete, že máte sebevědomí, bude to vaše.

RYBY

Divná koronavirová doba vám začne přerůstat přes hlavu. Izolace od rodiny a přátel se negativně podepíše na vaší psychice i pohodě. Je to náročné, ale zkuste vydržet. Brzy bude lépe, a i v tomhle případě platí, že všechno zlé je pro něco dobré. Všechno musí navíc jednou skončit a vy z téhle situace vyjdete silnější a odolnější. Hvězdy na vás nikdy nezapomenou, stačí jim jít naproti.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články