Astrologové odhalili všechny důležité dny roku 2022. Tato data si povinně zapište do diáře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Po náročném roce 2021, který přinesl mnoho nepříjemností nejen jednotlivcům, ale také celému světu, se celá řada lidí ptá, jaký asi bude rok 2022. Bude o něco pozitivnější? Zlepší se nějak pandemická situace, vaše pracovní podmínky nebo vztahy? Astrologové v tom mají jasno.

Ačkoli se nedá přesně předpovědět, co můžeme očekávat, existuje několik významných dat, která budou rok 2022 provázet a na která bychom se měli ve svém jednání zaměřit. Díky těmto informacím se dozvíte, kdy vás čeká nějaké zajímavé seznámení nebo kdy si dát pozor v práci.

Astroložka na zahraničním webu vogue.co.uk zveřejnila několik důležitých poznatků o tom, co příští rok většinu z nás čeká a která data jsou podle hvězd významnými. Podle jejího názoru horoskop v následujícím období přeje spíše pozitivním zážitkům.

Využijte příležitost k seznámení se s někým novým

Pokud chcete zapracovat na vztazích se starými přáteli, seznámit se s někým novým, nebo třeba zapůsobit na někoho, kdo se vám už delší dobu líbí, podle hvězd existují dvě konkrétní období, která jsou k navazování pozitivních vztahů podpůrnější. Jsou jimi 1. až 8. leden a v druhé polovině roku pak 22. až 27. říjen.

V těchto dnech by vám měla komunikace s ostatními lidmi jít jako po másle a vztahy by se vám měly jedině zlepšit. Nepropásněte proto svou příležitost urovnat nějaký dlouholetý spor, nebo říci kamarádce, jak se vůči ní doopravdy cítíte.

Čas na důležitá rozhodnutí

S některými věcmi člověk dlouho otálí, protože se bojí následků. Na důležitá rozhodnutí budou v roce 2022 také nejideálnější dvě období, během kterých by se mělo mnohé vyjasnit, a pokud v nich provedete nějaký zásadní krok, výsledek bude zaručeně pozitivní.

Prvním datem je období okolo 12. února, kdy pod vlivem planety Mars budou mít lidé tendenci dělat velká životní rozhodnutí, třeba žádat partnery o ruku, nebo řešit finanční problémy a pracovní příležitosti. Druhým obdobím je pak několik dní kolem 12. března.

V problémovém období necestujte a dbejte na odpočinek

Astrologové upozorňují také na tři období, během kterých by si člověk měl dát pozor na přepracovanost a věnovat se dostatečně odpočinku. Není podle jejich slov ale vhodné cestovat, protože cesty do zahraničí se mohou v těchto dnech zkomplikovat.

Jedná se o období mezi 14. lednem až 3. únorem, 10. květnem až 3. červnem a 9. zářím až 10. říjnem. V těchto dobách je nejideálnější v práci zvolnit, dopřát svému tělu hodně klidu a zaměřit se na psychický i fyzický odpočinek v pohodlí domova nebo na zahradě.

Zdroj: vogue.co.uk, horoscopes.astro-seek.com, my.astrofame.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články