Bratr Angeliny Jolie je její mužskou kopií. Jejich podoba je až strašidelná

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
angelina jolie
angelina jolie

Bratr herečky Angeliny Jolie byl hodně vidět především v době kolem roku 2000. To svou mladší sestru totiž doprovázel na mnoho společenských akcí. Na jedné z nich dokonce udělal něco, z čehož média udělala kauzu roku. Nyní pomáhá Angelině s výchovou jejích dětí poté, co se rozešla s Bradem Pittem.


Angelinin starší bratr se jmenuje James Haven. Jedna se o prvorozeného syna Jona Voighta a Marcheline Bertrand.

Ti se ale v roce 1976, když byly Jamesovi tři roky a Angelině rok, rozvedli.

Oba si vybrali kariéru u filmu

Děti ani jejich matka s otcem nekomunikovali, James dokonce odmítl nosit jeho jméno Voight. Pokusil se s ním znovu navázat kontakt až po matčině smrti v roce 2007.

James a jeho sestra se narodili do rodiny herců a po kariéře na stříbrném plátně také velmi rychle zatoužili.

James nastoupil na School of Cinema-Television. Tam obdržel cenu George Lucase za první studentský film, který režíroval. Nikoho asi nepřekvapí, že hlavní roli v něm ztvárnila právě jeho sestra.

S ní si poté zahrál ve snímku Gia. Tento film byl jeho premiérou před kamerou.

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

V roce 2005, kdy už byla jeho sestra pořádnou hollywoodskou hvězdou, se rozhodl pro změnu směru. Stal se totiž výkonným producentem.

Změnil i téma, kterým se zabýval, a začal se soustředit na snímky o lidských právech o ochraně práv zvířat. Ani otázka ekologie ho nenechala chladným.

Před dvaceti lety se postaral o skandál, když svou sestru políbil

Co se týče jeho osobního života, mnoho věcí o něm nevíme. James nebyl nikdy ženatý a své soukromí si hlídá. Přesto se před dvaceti lety postaral o pořádný skandál.

Při předávání oscarových sošek, kdy Angelina získala cenu za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli se svěřila, že je právě zamilovaná do svého bratra.

Ten jí to opětoval takovým polibkem, za nějž by se nemusel stydět žádný zamilovaný pár.

James se hájil tím, že rozhodně své sestře francouzský polibek nedal, že jen média dělají senzaci z jedné fotky a nedokáží pochopit, že mají s Angelinou výborný vztah a jsou si blízcí už od dětství.

V posledních letech si ale užívá jednu moc příjemnou roli. Spoustu času tráví péčí o svých šest synovců a neteří.

Prý měl pod sebou dokonce celý tým chův a personálu, který se dlouhodobě stará o potřeby všech sestřiných dětí. Po roce však couvl s tím, že potřebuje víc času sám na sebe. To ale neznamená, že by s dětmi netrávil hodně času.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články