Taťána Kuchařová vnímá rozvod jako zkušenost. Prozradila, že stále touží po rodině

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
Kucharova Tatana
Zdroj: Profimedia

Modelka Taťána Kuchařová za sebou nemá šťastný rok. Rozvedla se s manželem Ondřejem Brzobohatým, který si velmi rychle našel novou partnerku. Ani Kuchařová ale nezůstala sama.


Nedávno přiznala, že má nového partnera, ale více o něm mluvit zatím nechce. Stejně jako nechce příliš prozrazovat detaily ohledně důvodů rozvodu s muzikantem. Ačkoliv se snažili o miminko, nebylo jim dopřáno. Taťána přesto stále touží po rodině a zázemí. 

Z Ondřeje je hlavně zklamaná 

V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS prozradila své pocity z rozvodu. Jak víte z médií, podle všeho měla být důvodem rozchodu s Brzobohatým jeho nevěra právě s aktuální partnerkou Danielou Písařovicovou, což ale Ondřej popírá. 

A jak na manželství Kuchařová vzpomíná? „Vdávala jsem se z lásky a uvěřila iluzi, bohužel. Vždycky jdeš do vztahu s tím, že je to ono, to pravé. A já jsem tomu hodně věřila. Teď je to, zaplať pánbůh, za mnou.“

„Až v průběhu let se čas od času něco ukázalo, odkrylo. Konkrétní zatím nebudu, třeba přijde čas, kdy budu víc připravená ty věci sdílet, protože to byla zkušenost k nezaplacení. Tak třeba v mojí příští knize,“ svěřila se dále. 

Vnímá to jako zkušenost 

Podle jejích slov je bývalý vztah už jen smutná vzpomínka a zklamání. Její nový partner jí snad všechno vynahradí, ale ona sama už bude velmi opatrná, co se vztahů týče. 

„Myslím si, že je to součást nějakého vývoje a zrání. Jsem člověk, který je zvyklý dávat do všeho maximum a možná i víc, než má. Pro mě to byla zkušenost a doufám, že jsem se konečně naučila nesvítit na cestu lidem, kterým nemám,“ shrnuje modelka. 

Naštěstí na svoje bolesti mohla zapomenout alespoň v práci, protože v modelingu je jako ryba ve vodě, navíc nedávno uvedla svou novou vůni. Na nedostatek pracovních příležitostí si tak nemůže stěžovat. 

Stále však doufá, že najde toho pravého, se kterým založí rodinu. „Velmi toužím po tom založit vlastní rodinu a patřit do ní. Mít krásný domov a zázemí,“ dodala na konci rozhovoru Kuchařová. 

Zdroj: CNN Prima NEWS

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články