Francouzský přítel Hany Vagnerové smazal ze sociálních sítí fotky se svými dětmi. Chce je skrývat před veřejností?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana vagnerova
Zdroj: Nextfoto

Už před časem herečka Hana Vagnerová promluvila o tom, že má mladšího přítele. Francouze Nicolase Escaviho ale dlouho před fanoušky tajila, než se s ním poprvé ukázala na veřejnosti. Před několika dny se po jeho boku ukázala na premiéře představení Marta.


Zdá se, že pořád není tak úplně jasné, kým vlastně pohledný umělec je. Na sociálních sítích měl totiž podle Blesku ještě donedávna napsáno, že je sportovec, umělec a táta. Právě poslední označení ale poté, co se konečně ukázal po boku herečky, z jeho popisku zmizelo.

Kromě toho měl Nicolas na profilu také několik fotek se dvěma holčičkami. I ty ale vymazal a fanoušci si mohou pouze domýšlet, proč se najednou nechce se svou rodinou chlubit. Dříve totiž k jejich společným snímkům psal milé komentáře a dcerami doslova žil.

Je stále ženatý?

Dcerky Lannu a Millu má Nicolas podle spekulací z předchozího manželství. Média ale tvrdí, že by to mohlo být i jinak. Blesk se například zamýšlí nad tím, zda není náhodou sympatický Francouz stále ženatý. Kromě fotek s dcerami vymizelo z instagramu více věcí.

Nicolas vymazal fotografie, na kterých se ukazoval polonahý, smazal snímek s tetováním na zadku, které má mimo jiné i na noze, zmizely i všechny snímky od moře a z dovolených. Za svou postavu se přitom rozhodně stydět nemusí, co tedy bylo důvodem?

Někteří lidé uvažují o tom, že chce možná začít s novým životem a odstřihl se tak od všeho, co ho spojovalo s minulostí. Zároveň ale nechce sbírat znovu všechny své sledující, proto místo založení nového profilu ten starý zkrátka výrazně upravil.

Nechtěl, aby o nich veřejnost věděla?

Řada sledujících má za to, že Nicolas si chce držet své soukromí pod pokličkou. Jelikož ho ale Hana ukázala ve společnosti, dobře ví, že to nebude snadné. Děti tak nejspíš z instagramu smazal proto, aby o nich lidé nevěděli. Jenomže se mu to nepovedlo včas.

„Potkali jsme se ve Francii. On surfuje. Dělá různé tripy, objel na paddleboardu Francii, točí si o tom dokumenty. Je hodně odvážný a extrémní sportovec. Měli jsme společné kamarády. Šla jsem s kamarády po Francii, on šel taky po Francii, šli jsme stejnou ulicí a… Svatba ještě není, neblázněte,“ svěřila se nedávno Hana v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Ať už vymazal Escavi fotky z jakéhokoli důvodu, vypadá to, že s herečkou má skvělý vztah a ona se ve vyprávění o něm musí doslova brzdit. Jakým směrem se vztah vyvine dál a co na sebe sympatický Francouz nakonec ohledně své rodiny prozradí?

Zdroj: Blesk, iDNES, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články