Ewa Farna musela uvést na pravou míru, že není sektářka. Někteří asi nemohou unést její slávu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Ewa Farna se dostala se svými fanoušky do konfrontace ohledně různých sektářských skupin. Nedávno na sociální sítě přidala příspěvek, ve kterém se chlubí nominací do žebříčku 30 pod 30 časopisu Forbes.


Na tom by asi normálně nebylo nic zvláštního, ale Ewa k příspěvku doplnila také fotografii, na které je ona sama a ukazuje své typické gesto, které znamená, že je něco opravdu špičkové. Ráda ho ukazuje například na snímcích u vaření nebo jiných příležitostí. Kvůli gestu se do ní pustili fanoušci na Instagramu.

Diskuze o iluminátech je skutečně mimo, říká Eva

Pomluvy o tom, že je součástí nějakého kultu nebo je ovlivněna ilumináty, Ewu zvedly ze židle a rozhodla se o tom pobavit právě se svými fanoušky. Maminka, která je v očekávání druhého dítěte, se tak rozhodně postavila sama za sebe a řekla, jak to ve skutečnosti je, napsal server extra.cz.

„Dostala jsem se náhodně ke komentářům pod jedním mým postem, když jsem byla nominována Forbesem do 30 pod 30, což je pro mě velká radost a obrovská pocta,“ začala své vyprávění Ewa. Při pročítání komentářů se jí ale začalo dělat špatně.

„Dočetla jsem se tam, že tím, že používám gesto, které je na fotce, tak prý patřím k nějakým iluminátům a moje sláva není zadarmo.“ Pokud nevíte, o jaké gesto se jedná, je to spojení ukazováčku a palce. Pro mnoho lidí je to znamení, že je něco opravdu skvělé.

Zpěvačka s polskými kořeny ale nechápe, jak to má souviset právě s ilumináty. Ewa neváhala použít i ostřejší slova. „Někteří tam dokonce psali, že je to znak 666, že patřím k tajným spolkům a podobná ho.na. Takže bych všem těmhle lidem chtěla říct, že za svůj úspěch vděčím patnáctileté kontinuální práci, objíždění České republiky a Polska.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Konspirační teorie u ní nemají místo

Ewa uvedla, že rozhodně nepatří do žádného spolku, nikdo jí peníze na koncerty nebo další aktivity nedává a jede jen na sebe a hlavně podle sebe. Podle zpěvačky může být problém to, že je úspěšná a slavná, a to nejen u nás, ale také v sousedním Polsku, kde má další miliony fanoušků.

„Asi jsem jenom blbá holka z vesnice, která nemá najetou nějakou tajnou symboliku. Každopádně žádní ilumináti mě nesponzorujou a nic takového nepropaguji,“ směje se maminka, která ze svého soukromí moc snímků neukazuje.

„Jdu se teď soustředit na něco hezčího. Asi jsem moc naivní, když si myslím, že se někdo bude společně radovat z úspěchu. To se tady moc nenosí.“ I z vážné situace ale umí vybruslit s humorem. Naučila se milovat sama sebe a umí se nad některé věci povznést.

Zdroj: extra.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články