Komerční sděleníMódaŽivotní styl

S obuví od značky Nike nikdy nešlápnete vedle

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Nike boty
Zdroj: Footshop.cz

Obuv značky Nike je dnes již osvědčenou klasikou. Ocení ji nejenom profesionální sportovci, ale také lidé, kteří chtějí být v průběhu dne v pohodlí. Společnost přichází s novými inovacemi, které mají zvýšit výkony sportovců nebo zajistit co maximální komfort všem svým uživatelům. Nabízí spoustu generací obuvi, která oslovuje tisíce lidí po celém světě.

Společnost Nike patří mezi nejoblíbenější značky sportovního oblečení na světě a nosí ji sportovci různých odvětví.

Nike Air Force 1

První tenisky této generace vyšly už v roce 1982. Tehdy se jednalo o basketbalové boty, dnes už je ale můžete použít jako každodenní obuv. Jedná se o přelomovou obuv, která výrazně zmírnila a zpříjemnila došlap. I když je na trhu už téměř 40 let, stále ještě tuto obuv považujeme za jednu z nejpohodlnějších.

Nike Air Max

Jednou z nejúspěšnějších generací tenisek – a to nejenom od společnosti Nike, ale od všech společností vůbec – je Nike Air Max. stovky modelů z této řady můžete najít v e-shopu FTSHP. Pro tuto generaci jsou typické vzduchové kapsle, které označujeme jako Air Sole. První obuv z řady Air Max vyšla už v roce 1987 pod názvem Nike Air Max 1 a získala si takovou oblibu, že se z této řady vyrobila celá spousta dalších tenisek. S těmito tenisky získáte ochranu před příliš tvrdým došlapem (což se hodí například při běhu v terénu) a současně dostatečné množství vzduchu.

Nike Flyknit

Tyto tenisky se vyznačují jedinečným stylem propletení, k čemuž používají extrémně silné vlákno. Tato vlákna jsou okem viditelná a můžete si všimnout, že jdou do všech směrů (zasahují 360 °). Účelem je to, že díky takto použité technologii je Nike Flyknit vhodná i pro náročné způsoby užívání, protože je velice odolná. Při tom všem jsou tenisky samozřejmě pohodlné a podporují vás na místech, kde to při chůzi potřebujete. Ekologicky smýšlející uživatelé může potěšit také to, že tenisky jsou konstruovány tak, aby došlo k co nejmenšímu množství odpadových materiálů při výrobě.

Nike Blazer

Nike Blazer je označení pro původně basketbalové boty, nicméně dnes už se jedná o obuv pro každodenní použití. Najít je můžete ve spoustě různých verzí a provedení, které vás zaujmou. Na rozdíl od některých dalších řad se v nich objevuje také pohodlná obuv, která svým vzhledem nepřipomíná na první pohled sportovní obuv. Přesto se jedná o velice komfortní obuv, která používá několik různých materiálů ve spojení s přírodní kůží.

Nike Space Hippie

Za zmínku stojí také řada Space Hippie. Typická je pro tyto boty zejména udržitelnost a pěkně silná podešev. Ačkoli má tato obuv nevšední vzhled, našla si své obdivovatele nejen z řad milovníků ekologie. Na výrobu těchto bot se používají v různých poměrech recyklované materiály.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články