Komerční sděleníMódaŽivotní styl

Nejvíc IN módní doplněk na léto. Zjistěte, co teď frčí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena in moda
Zdroj: Shutterstock

Že nejde ekologie a móda dohromady? Luxusní ekolahvička Nepetka vás vyvede z omylu. Žít „eko“ totiž můžeme všichni a může to být i stylové a sexy.


Pokud si při zmínce o ekologických pomůckách a doplňcích představíte nevýrazné přírodní barvy, neforemnost a tak trochu nudu, je na čase se seznámit s Nepetkou. Její ladné tvary a nádherné barvy získají pro lásku k ekologii a péči o životní prostředí totiž úplně každého.

Krásná i praktická

Vlastní lahvička na vodu je jednou z nejsnazších cest, jak udržet v kondici sebe i přírodu. Nepetka vám pomůže dodržet pitný režim a zároveň ulevíte přírodě od běžných plastových lahví na nápoje. PET lahve, v kterých koupíte vodu nebo minerálku v obchodě, se rozkládají zhruba sto let. To už je dobrý důvod, proč zvolit vlastní lahev na vodu, která tuto zátěž pomáhá eliminovat.

Nepetka je jedinečná svým vzhledem i strukturou – je skládací, takže ji po dopití snadno složíte a v kabelce nebo batohu nezabere skoro žádné místo. Má pevnější část, za kterou se dobře drží a umožňuje pohodlné pití. Má spolehlivý uzávěr a opravdu neteče, doplněná je navíc skvělou karabinkou, za kterou ji můžete kamkoliv připevnit. Zvládne s vámi tak cestování s kočárkem, jízdu na kole, výšlap s batůžkem na horách nebo běhání s kabelkou po městě.

Bezpečná a šetrná k přírodě

Nepetka je vyrobena ze speciálního silikonu, který je určený pro styk s potravinami i vodou. Prošla všemi certifikacemi Státního zdravotního ústavu a je vhodná dokonce i pro děti do tří let.

Díky zvolenému materiálu je nejen krásná, ale i odolná proti poškrábání nebo nárazům.

Její oblé záhyby lze jednoduše umýt houbičkou a neulpívají v nich nečistoty, ale nedělá jí problém ani myčka.

Péče o Nepetku není vůbec náročná. Když se jí věnujeme, dokáže nám sloužit roky a opravdu tak šetřit přírodu.

Vždycky něco navíc

S Nepetkou vždycky dostanete něco navíc. Patří k ní nádherné přívěsky z pravých kamenů, stříbra a Swarovski komponentů, které jsou vyráběné na Bali. Přímo na Bali všechny přívěsky také projdou očistným rituálem v posvátných pramenech proto, aby přinesly do vašeho života to nejlepší, co mohou. Každý z minerálů má svůj význam a i každý z přívěsků, které můžete ke své Nepetce přidat, pak nese jinou energii, jíž podpoří váš život.

V jarní akci je jeden z přívěsků jako dárek, další k němu můžete přidat a libovolně je obměňovat.

Nepetka k vám navíc přicestuje zabalená v pytlíčku, který je vyráběný v chráněné dílně, a přinese s sebou i poselství pro vás a váš život jako další podporu pro vaše záměry a krásný pocit ze sebe sama i ze života.

Která bude ta vaše?

Na výběr máte z mnoha barev. Jedničkou jsou v tyto dny, kdy už netrpělivě vyhlížíme to pravé jaro, dvě poslední horké novinky – elegantní petrolejová a energická neonově růžová. Vybrat si ale můžete i ze stálic v nabídce, jako jsou pastelově růžová, akvamarínová, šedá, černá nebo bílá.

Díky přívěskům i díky velkému výběru barev tak rozhodně i vy najdete tu svoji. Která to bude?

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články