Komerční sděleníMódaŽivotní styl

Největší hit letošního jara? Elegantní rebelství!

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Elegance zena
Zdroj: Shutterstock

Za poslední rok jsme si museli zvykat na leccos. Omezení spojená s koronavirem narušila zaběhnuté řády věcí i co se práce a společenských kontaktů týče. Ruku v ruce s tím se měnily i módní trendy. Co nás čeká s příchodem jara, které snad bude konečně ve znamení větší volnosti?

Jaro, které zažíváme, je už druhé v pořadí, jež je poněkud neobvyklé. Řada z nás pořád ještě tráví většinu svých pracovních dní na home office a výlety za hranice krajů i možností jsou znovunabytou variantou trávení volna teprve chvíli.

S enormním nárůstem času stráveném doma se změnily za uplynulý rok i módní trendy. Ti z nás, kteří při práci využívají videohovory, se stali přeborníky v dokonalém ladění oblečení horní poloviny těla s vytahanými tepláky nebo legínami, které bychom si do práce jinak rozhodně nevzali.

Dost bylo tepláků

Každé jaro s sebou ale nese závan nové energie a to letošní kromě toho konečně slibuje i světlejší zítřky. Je zkrátka na čase dát teplákům sbohem! Sice s vědomím bezpečnosti a respektu, ale vyrážíme znovu do ulic, parků i přírody a znovu se pozvolna začínáme scházet v kancelářích.

Něco si však módní trendy z „teplákového roku“ přece jen vzaly. In budete s oversized svršky, ať jsou to mikiny, svetry nebo saka. Pro vyznavače ležérního stylu pak zůstávají na předních příčkách módního žebříčku trenčkoty. Pokud jste drobnější postavy, přešlap neuděláte ani s ramenními vycpávkami.

Milujete šaty a sukně? Letos je to s nimi buď, a nebo. Zapomeňte na délku ke kolenům a rozhodněte se pro minišaty nebo šaty ke kotníkům.

Ať žije kontrast

Jarní trendy přejí už tradičně pastelovým barvám – pudrově růžové, mentolové nebo světle modré, ale letos, možná právě z radosti nad očekávaným nebo už probíhajícím rozvolněním, budete za hvězdu i ve výraznějších barvách, jako je jasně červená.

Pokud zvolíte jemné a spíše světlejší barvy, dovolte si okořenit váš outfit výrazným doplňkem, který přitáhne pozornost. Dávno neplatí, že musíte za každou cenu sladit barvu kabelky a bot. Právě naopak, boty či kabelka třeba v křiklavě žluté barvě skvěle oživí béžový či krémový trenčkot nebo sako. Stanete se díky nim tou správnou rebelkou v šedi našich ulic.

Dokonalá tečka

Doplňky jsou třešničkou na dortu každého stylu. Luxusním a navíc ekologickým doplňkem je lahvička Nepetka.

Nejen že se postará o váš pitný režim, ale stane se i vaším novým šperkem. Je k dostání v elegantních černých i bílých variantách, jemných pastelových nebo i v nádherné petrolejové a neonově růžové barvě. S Nepetkou tak budete trendy, ať je vám bližší jemnost nebo výrazné tóny.

Každá Nepetka je navíc doplněna přívěskem z pravých kamenů, který z každé z nich dělá jedinečný kousek.

Nepetku můžete po dopití složit, a nezabere tak téměř žádné místo. Zároveň má ale praktickou karabinku, kterou jí můžete kamkoliv připnout. Vejde se do ní půl litru vody a uzávěr pevně těsní, takže se nemusíte bát o obsah svojí kabelky.

Zbývá si jen vybrat, která bude ta vaše.

Autor: redakce


Související články