Mějte v malíčku trendy letošního podzimu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Trendy podzim
Zdroj: Shutterstock

Podzim už je v plném proudu. Při pohledu z okna není pochyb, že se nám ukazuje v celé své kráse. Stromy se postupně zbarvují do všech typicky podzimních barviček. Hodnoty na teploměru klesají a ráno se objevují první mrazíky.

Společně s příchodem podzimu přichází ruku v ruce i podzimní trendy. Ty se mění každý rok a správná žena by o nich rozhodně měla vědět. Máte v malíčku ty letošní?

Podzimní trendy se netýkají jen oblečení

Hned v úvodu je třeba dodat, že podzimní trendy, které se rok co rok mění, se nutně nemusí týkat jen oblečení. Zahrnují i tipy na líčení nebo třeba úpravu účesu. Pokud se snažíte jít s dobou a být trendy v každém ročním období, jste tady správně.

Výrazně rudé rty

Pokud něco letos na podzim jednoznačně frčí, pak jsou to rudé rty. A nemusíte se bát, že vám červená slušet nebude. Tahle barva totiž sluší snad každé ženě, i když některé si na její výraznost musí trochu zvyknout.

Studené tóny ve vlasech

Uvažujete-li nad změnou účesu nebo barvy vašich vlasů, podzim vám jde v tomto ohledu naproti. Dává totiž zelenou všem studeným barvám. Nahrává do karet tónování a nebrání se ani kouřovým odstínům.

Zachumlejte se

Jestli se rádi zachumláte do něčeho příjemně heboučkého, sáhněte po chlupaté vestě. Kožešinové vesty jsou na vzestupu už několikátý rok po sobě a letos na podzim je rozhodně nemusíte schovávat na dno skříně.

Nosit se budou vesty ve všech barvách, klasická černá, příjemně hnědá i podzimně zelená. Kterou si vyberete?

Kožené bundy nejsou na ústupu

Každá žena by měla mít ve svém šatníku minimálně jednu kvalitní koženou bundu. Lze ji považovat za stálici ženského šatníku a zároveň za jeho základní kousek. Kožená bunda se skvěle kombinuje s mnoha dalšími prvky.

Oblékněte si k ní úzké džíny a obyčejný top, pouzdrovou sukni a elegantní halenku nebo legíny a delší vršek. Možností je tolik, stačí jen zapojit fantazii!

Zdroj: harpersbazaar.com, elle.com, dama.cz
Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články