Jarní trendy letošní sezóny: Na své si přijdou romantické duše i extrovertní dámy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jarni trendy
Zdroj: Shutterstock

Sluneční paprsky už vylézají na povrch a zimní bundy co nevidět uklidíme do skříně. Vytáhneme lehké svetříky, křiváky a po dlouhé zimě, která nám letos dala opravdu zabrat, odhalíme nožky světu. Víte, co je pro letošní jaro v módě?


Pandemie ovlivnila způsob nakupování a přesunula jej hlavně na internet. Víte ale, na co se vrhnout, až se obchody otevřou? Prozradíme vám žhavé trendy letošního jara.

I když se necítíte jako módní guru a nesledujete aktuální kolekce, můžete díky několika novým kouskům v šatníku zazářit.

Romantické svršky i vintage úplety

Letos frčí romantické topy. Volánky, nabírané rukávy i vzor Madeiry letos vynosíte i mimo plážovou promenádu. Nabírané topy kombinujte s jednoduchými kalhotami, abyste nepůsobila příliš přeplácaně.

Lehké úplety, ať už s rukávy nebo bez, uvidíme letošní jaro všude. Vintage provedení s knoflíky jako po babičce, copánkový vzor a výstřih do V bude základem. Odvážnější z vás mohou zvolit kratší verzi k pupíku nebo oversize střih s balonovými rukávy.

Korzety a květiny

Květinové motivy jsou nestárnoucí klasikou a šaty s takovým vzorem má doma snad každá z nás. Co je ale novinkou a rozhodně je už pro odvážnější ženy, jsou korzety.

Ačkoli si možná myslíte, že patří hlavně na domácí erotické hrátky, mýlíte se. Kožené i krajkové, které jako by vypadly právě z ložnice, se budou nosit i venku. Přes něj přehoďte džínovou nebo koženou bundičku a uvidíte, kolik očí se za vámi otočí.

Široké kalhoty

Oversized móda je s námi už několikátou sezónu. Širokých nohavic, ať už plátěných kalhot nebo těch džínových, budou v obchodech plné regály. Skinny kalhotám odzvonilo. Kousky, které působí jak po starším bratrovi, budou stylové a hlavně pohodlné.

Pastelové i neonové odstíny

Pastelové barvičky jako světle žlutá, šeříková, mátová, baby blue nebo baby pink působí něžně, romanticky, a navíc je mezi sebou můžete kombinovat. Pokud jste k barvám zdrženlivá, začněte třeba s nějakým doplňkem, botami nebo kabelkou. A nezapomínejte, že k jaru barvy patří.

Pokud nejste zastáncem tlumených tónů a rádi byste něco výraznějšího, neony frčí pořád. Tóny žluté, zelené, oranžové i růžové v provedení pořádného zvýrazňovače budou svítit v ulicích široko daleko. Nebojte se kombinovat třeba výrazné sako s klasickými džíny.

Zdroj: thecoolhour.com
Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články