Komerční sděleníMóda

Jak vybrat ty správné tenisky pro každodenní použití?

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
boty adidas
Zdroj: Shutterstock

Přes léto láká pěkné počasí ven téměř každý den, a i když někdy třeba zaprší, nadýchat se čerstvého vzduchu po dešti je také skvělý zážitek pro vaše tělo i duši. Problém je jenom v tom, aby to každodenní putování vaše boty vydržely. S tím si nemusíte dělat hlavu, pokud si koupíte boty značky Adidas v CCC.

Boty do nepohody

Tenisky patří k nejoblíbenějšímu typu obuvi vůbec. A není se čemu divit. Jsou pohodlné, skvěle vypadají, hodí se na sport, výšlap do přírody i na večer strávený s kamarády u piva. Jaké si vyberete letos?

Značka Adidas má u nás i ve světě dlouholetou tradici a není se čemu divit. Společnost vznikla roku 1948 a stala se populární především jednoduchým vzorem proužků a černé a bílé barvě.

Za přijatelnou cenu pořídíte kvalitní obuv, která se vám stane každodenním volnočasovým společníkem. Pokud hledáte boty, které nebudete muset po jedné sezoně hned prošlapané vyhazovat, jste na správné adrese. A že je opravdu z čeho vybírat.

Tenisky Adidas se dnes vyrábí v mnoha velikostech i barevných kombinacích. Největší úspěch má ale stále klasická černobílá kombinace, která se hodí zkrátka ke všemu. A pokud máte strach, že se vaše boty rychle ušpiní, černá verze to jistí.

Obchod CCC má široký sortiment obuvi, takže si vybere snad naprosto každý. A vy pak už ráno nemusíte uvažovat o tom, které boty se kam hodí. Zkrátka se obujete do tenisek, které poslouží skvěle pro jakoukoli příležitost.

Hodí se skvěle pro ženy, na kterých působí elegantně a mohou si je vzít k sukni i ke kalhotám, velmi oblíbené jsou ale i boty Adidas pánské, které muži ocení pro jejich lehkost a univerzálnost.

Pro dámy i pány

V létě je ideální využít krásného počasí a zajít se známými či s partnerem na nějaký ten výlet. Oblíbené bývají výšlapy do přírody, nebo třeba návštěva ZOO, kde se sice nachodíte, ale ten zážitek stojí za to.

Mnohem lépe se vám bude pak druhý den vyprávět přátelům, co všechno jste zažili, pokud vás nebudou bolet nohy. Výběr obuvi je tak především v tomto období poměrně důležitý a my doporučujeme se nad ním pořádně zamyslet.

Při výběru bot má spousta lidí potřebu je fyzicky vidět, vyzkoušet si, jak jim sedí, projít se v nich kousek po obchodě, než si je koupí. Mnozí ale už vědí, jaké boty kupovat a výběr v kamenných obchodech je pro ně malý, proto hledají spíše přes internet.

Na prodejně i online

U CCC je možnost nákupu jak na prodejně, kde vám s výběrem poradí zkušení prodavači, a vy si vyzkoušíte, že vám boty opravdu sedí, tak také online na e-shopu, kde si třeba vyberete barvu, kterou na pobočce zrovna nemají.

Někdy v létě trochu zaprší, člověk by se ale i tak rád podíval ven. Ať už jde jen o to přeběhnout od auta k restauraci, nebo o procházku mezi kalužemi, některé boty zkrátka nic nevydrží a hned se zničí.

Proto si kvalitní tenisky světové značky vyberte co nejdříve a užívejte si každý svůj krok naplno. Je přece tolik míst, která chcete navštívit, a tolik zážitků, které si chcete vychutnat.

Autor: redakce


Související články