Komerční sděleníMódaŽivotní styl

Elegance a jedinečný styl plný energie

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Elegantni doplnky
Zdroj: Shutterstock

Doplňky jsou kořením každého šatníku. Ty správné dokáží z nudného outfitu udělat výjimečnou sestavu, která přitahuje obdivné pohledy kolemjdoucích. Hanka s Jarkou ve Freli ale umí vykouzlit doplněk, který je nejen krásný a jedinečný, ale také plný té nejlepší energie jen pro vás.

Metoda JIHⓇ je koučink spojený s terapií, který využívá jako hlavní zdroj informací intuici, vnímání a cítění. Funguje jako pročištění naší energie, ale i hybná síla, která dokáže nastartovat dopředný chod v každé oblasti našich životů.

Autorky této metody Jarka Matušková a Hanka Mokrá ale její sílu dokážou vložit i do „hmotné“ podoby – kromě Kouzelných slonů vznikl pod hlavičkou Freli také nádherný projekt Šátek s příběhem.

Šátek na míru vaší duši

Každý ze Šátků s příběhem je jedinečný, vzniká jako originál pouze v jednom kusu jen pro toho, komu je určený. Freli nabízí různé základní barvy šátku – modrou, vínovou, krémovou a šedou.

Ostatní komponenty i způsob zapínání se pak u jednotlivých šátků liší. Pro někoho se na něm objeví jemná krajka, jinde pestrobarevná výrazná látka nebo i Swarovski kamínky doplňující vzor šátku.

Každý šátek dokonale vystihuje osobnost toho, komu je určen, ať je něžná nebo rázná. Ladí nejen s oblíbenými kusy oblečení, ale také s duší svého majitele.

Energie pro váš život

Energiemi rozumíme ve spojení s metodou JIHⓇ naše rozpoložení a celkové nastavení vznikající jako soubor našich myšlenek, postojů, emocí a pocitů, dogmat a iluzí.

Některé jsou naše vlastní, jiná jsme přejali z okolí, další se mohou linout i z minulých časů a stále ovlivňovat to, co žijeme. Metoda JIHⓇ svou vlastní energií, laskavou a pravdivou, tyto zátěže rozpouští a vrací nás do toho nejlepšího nastavení nás samotných a našeho nitra.

Každý šátek je tvořen v této laskavosti, v naladění na záměr majitelky, ať už se jedná o cokoliv, a jeho nejhlubší podporu. Tak, aby do života toho, komu šátek patří, neustále proudila úlevná energie, která doslova otevírá dveře novým možnostem a impulsům.

Stejně jako vše, co je tvořenou metodou JIHⓇ, i Šátek s příběhem vrací člověka do přirozenosti jeho vnímání a cítění. Zastavuje neustále se točící kolečka mysli, která nás dokáže i pouhými myšlenkami dostat na kolena, uvolňuje strachy, úzkosti a paniky, jež se v návaznosti na některé myšlenky či situace spouští.

Je prostě šik

Šátek s příběhem ale není jen silným parťákem v osobním rozvoji a něžně silnou podporou pro naše rozhodnutí a změny. Je krásným designovým kusem, který obohacuje naši šatní skříň a který dokáže rozzářit každou kombinaci, do které ho zapojíte.

I když jsou šátky z rozmanitých materiálů a druhů látek, každý z nich je na první pohled luxusní záležitostí, která nezklame ani ty nejnáročnější. Látky jsou pečlivě vybírány z těch nejlepších zdrojů a citlivě kombinovány dohromady.

Zážitek od první chvíle

Už při tvorbě šátků si jeho autorky dávají záležet na tom, aby byl opravdu špičkovou prací. Balení šátku si ale s ním samotným nijak nezadá. Obal se saténovou stužkou ukrývá spoustu překvapení, poukázek a inspirace ze světa metody JIHⓇ a je skvělou pozvánkou k dalšímu objevování sebe sama a toho, co nám dělá radost.

Autor: redakce


Související články