Komerční sděleníKrásaRodina a vztahy

Monika (47): Porazila jsem vrásky. Povím vám, jak jsem to dokázala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena vrasky
zena vrasky

Čtenářka Monika tvrdí, že se jí konečně podařilo najít účinnou prevenci proti vráskám. Od třiceti let začala její pleť vzdorovat. Zdála se být vysušená a vrásky přibývaly jedna po druhé. Vyzkoušela různé krémy a séra, ale nic nepomáhalo. Nakonec našla pomocníka v té nejobyčejnější věci.

Drahá kosmetika byla k ničemu

„Nejprve jsem sledovala recenze na internetu a podle nich jsem pak nakupovala různé produkty,“ přiznává Monika.

Vyzkoušela různé druhy denních i nočních krémů, vsázela na produkty, které obsahovaly luxusní látky, a nakonec vyzkoušela také předražená séra.

Vše mělo stejný výsledek. Vrásky přibývaly, i když se Monika každý večer pečlivě mazala. „Bylo to k uzoufání, nepomáhaly ani masti a krémy z lékárny,“ popisuje.

Lékař jí poradil, aby dodržovala pitný režim

„Přišlo mi to jako hloupost. Měla jsem dojem, že piji dostatečně, ale teprve pak jsem si uvědomila, jak je to ve skutečnosti.“

Monika za celý den vypila několikrát kávu, pak slazený ledový čaj a večer s přáteli koktejly v baru. Obyčejná voda u ní neměla místo a Monika se to rozhodla napravit.

Nosila si každý den lahev vody všude s sebou a po pár týdnech si skutečně všimla výsledků. „Byla jsem taková svěží s dobrou náladou a energií, navíc se vrásky skutečně trochu zastavily a nové nepřibývaly.“

Vodu si nosí v Nepetce

„Nebylo praktické s sebou denně vláčet PET lahev. Proto jsem si objednala Nepetku, která je ze silikonu, nezávadná a má nádherný design,“ tvrdí.

Od té doby ji Monika nosí stále s sebou. Je nadšená, že je lahev doplněna o stylový přívěsek s pravými krystalky, které pomáhají vodu čistit.

„Mohu ji nosit na cvičení, do práce, ven nebo na procházku. Když si chci vzít jen malou kabelku, prostě Nepetku složím a vytáhnu ji až ve chvíli, kdy si do ní chci natočit vodu.“

Na vodu už nezapomíná

Monika měla co dělat, aby se zbavila svých zlozvyků. Přestala pít nápoje plné cukru a raději se spoléhá na obyčejnou vodu.

„Dříve mi voda nechutnala, ale teď je to jiné,“ tvrdí. „Zvykla jsem si na ni a už nepiji nic jiného. Když mám chuť, vymačkám si do Nepetky trochu citronu, aby voda měla lepší chuť, a navíc snižovala kyselost v mém těle,“ popisuje.

Autor: Eva Marešová

Související články