Krásná pro sebe i pro něj

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
krasna zena
krasna zena

Vymýšlíte scénář romantického večera, v němž je i prostor pro koupel se sklenkou šampaňského s jahodami, a chcete být okouzlující od hlavy až k patě?

Buďte v předstihu

Těšíte se, že budete jen s ním a chcete pro něj být dokonalá? Nenechávejte nic náhodě a den předem si udělejte čas na procedury, které vám pomáhají k větší sebedůvěře. K tomu, abyste se cítila mladší a svěží, běžné líčení nestačí. Vezměte to z gruntu. Jemná pokožka je synonymem něžných doteků. Nedovolte, aby hladivý pohyb zbrzdila drsná pokožka kdekoliv na vašem těle. Udělejte si čas na peeling.

Na obličej, krk a dekolt použijte jemný peelingový krém, na zbytek těla se nebojte sáhnout po těch hrubších. Peeling zásadně aplikujte jen na vlhkou pokožku, ideálně při sprchování. Nikdy to nezkoušejte nasucho, protože i odolná kůže by reagovala podrážděním. Proceduru provádějte jemnými krouživými pohyby a jen pod mírným tlakem. Poté pokožku důkladně opláchněte a pořádně hydratujte.

Zdroj: Archiv firem

  1. Rozjasňující rýžový peeling máte na výběr ve variantách Vyhlazující, Čisticí pro smíšenou pleť a Rozjasňující pro suchou pleť, Nivea, každý za 180 Kč
  2. Jemnou pleť budete mít díky peelingu s výtažkem z broskví, Evoluderm, 129 Kč

Nalíčená tak akorát

Nemusíte ho svádět rudými rty a řasami jako mrkací panna. Většině mužů se líbí decentní líčení. Neschovávejte se za maskou z líčidel. Stačí lehký make-up, v případě rtěnky dejte přednost neslíbatelné variantě a řasenku volte voděodolnou.

Zdroj: Archiv firem

  1. Dvoufázová dlouhotrvající barva na rty a lesk 2 v 1 vydrží i vášnivé polibky, Dermacol, 199 Kč
  2. Univerzální top coat promění vaši oblíbenou řasenku ve voděodolnou, Alcina, 300 Kč

Dostaňte ho vůní

Bez svůdného parfému by to nebylo ono. Vůně vašeho těla má až magickou moc. Ale nepřežeňte to! V intimních chvílích je čich vydrážděn na maximum a příliš silný parfém by mohl působit rušivě.

Zdroj: Archiv firem

  1. Parfémovaná voda Magnetista byla vyvinutá za účelem ovládnout mužské srdce, Oriflame, 100 ml, 899 Kč
  2. Sofistikovaná vůně okouzlí tóny pikantního růžového pepře, pudrově hebkého kosatce a pačuli, Herstory, Avon, 50 ml, 649 Kč

Tip navíc: Kouzlo masáže Jedním z nejdůvěrnějších a nejintimnějších zážitků, který můžete zažít ve dvou, je kouzlo dotyků v podobě masáže. Zážitek umocní masážní olej nebo emulze s něžnou vůní.

Zdroj: Archiv firem

  1. Exkluzivní masážní olej se vzácnými oleji voní růžovým sadem, Manufaktura, 295 Kč
  2. Relaxační masážní olej obsahuje zklidňující a zvláčňující složky, Ziaja, 189 Kč

Autor: Alena Kaslová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články