Komerční sděleníKrásaŽivotní styl

Alfou i omegou péče o pleť v létě je její důkladné čištění a hydratace

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
plet pece
Zdroj: Shutterstock

Každé roční období pleť ohrožuje jinak. V létě jsou požehnáním i nebezpečím zároveň sluneční paprsky. Než svou pleť vystavíte rozpálenému sluníčku, myslete na vhodnou péči a ochranu.

A jaké zásady či produkty se stanou pilířem vaší snahy o kvalitnější pokožku?

Obrušovat, obrušovat a ještě jednou obrušovat

Základem je dokonalé čistá pleť. Pokud tak už nečiníte, naučte se používat exfoliační přípravky neboli peeling. Ten pokožku zbaví nejen nečistot, ale také odumřelých a suchých buněk a umožní jí lépe dýchat. Pokožku vyčistí a rozjasní ovocný peeling Instant Reveal Herbalife SKIN.

Hydratace je základ

V létě pokožka vyžaduje důkladnou hydrataci. Vnější dehydrataci se vyhnete používáním denního a nočního hydratačního krému, doplněným o intenzivní hydratační masku a výživné sérum proti vráskám. Také tyto výrobky jsou součástí řady Herbalife SKIN. Osvěžení a hydrataci pokožce celého těla poskytne Herbal Aloe mycí tělový gel.

Nezapomínejte na ochranu před sluncem

S opalováním opatrně. Přehnaně opálená pokožka nevypadá hezky a rychleji stárne. Vedle kvalitních opalovacích krémů používejte denní krém s SPF 30 Herbalife SKIN, který pleti poskytne ochranu před negativním působením slunce. Během parných letních dní je nutné aplikaci ochranného krému opakovat několikrát za den.

Spáleniny ošetřete okamžitě

Pokud už to se sluníčkem přeženete, spálená a zarudlá místa ošetřete co nejdříve. Mějte po ruce například hojivý regenerační Herbal Aloe zklidňující gel, který pokožku ošetří, zvláční a hydratuje. Používat jej můžete denně.

Obě kosmetické řady Herbalife SKIN a Herbal Aloe nabízí také další produkty. K zakoupení jsou v distributorské síti Herbalife Nutrition. Vyberte si produkty, které vám budou nejlépe vyhovovat, a buďte připraveni na léto!

Autor: redakce


Související články