Komerční sdělení

Zlaton má absolutně nejlepší ceny na trhu. Teď přidává ještě brutální slevu 20 %

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zlaton
Zdroj: Zlaton

Každý šperk s sebou nese vlastní příběh, ale také několik úhlů pohledu. Pro někoho může znamenat významnou finanční investici, pro druhého je módním doplňkem a pro jiného zase památkou či rodinným dědictvím. Pokud i vás čeká nákup prstýnku, řetízku nebo třeba náramku a chcete konečně pořídit hodnotný kousek za tu nejvýhodnější cenu na trhu, podívejte se na nabídku šperků ve Zlatonu. Právě tady najdete nejširší výběr, a nyní navíc i 20% slevu na veškerý nový sortiment.

Hodnota za nejlepší cenu na trhu

Už více než 20 let nabízí Zlaton komplexní služby napříč cenovými kategoriemi. Zkrátka a jednoduše tak, aby si nákup mohl dovolit každý. Zlato a šperky zde můžete koupit, prodat, nechat opravit anebo do něj třeba investovat. Zákazník, který si u nás koupí jakýkoliv produkt, jej právě zde za několik let i nejlépe prodá. Zlaton totiž garantuje absolutně nejlepší cenu za gram zlata v Česku, a vytváří tak férové řešení toho nejvýhodnějšího nákupu šperku, zlata nebo investic. Schválně, ověřte si cenu u konkurence. Zjistíte, že ceny ve Zlatonu a jsou prostě nejvýhodnější.

retizek

Zdroj: Zlaton

Zlaton nabízí jak nové, tak renovované šperky. Rozdíl v kvalitě prakticky nepoznáte, ale v ceně ho jednoznačně pocítíte.

20% sleva na veškeré nové šperky

Tady prostě nepřeplatíte, a ať už si vyberete jakýkoliv produkt, bude si stále držet svou hodnotu. A pokud se s výběrem zrovna netrefíte, máte celých 30 dní na výměnu. To je fér, ne? Navíc díky slevovému kódu “ZLATON” nyní ušetříte na veškerém novém sortimentu 20 % (kromě investičních produktů). V praxi to znamená, že ty nejvýhodnější šperky na českém trhu získáte ještě o 20 % výhodněji.

Slevový kód můžete uplatnit jak ve dvou kamenných prodejnách v Praze – ve zbrusu nové prodejně na ulici 28. října a již tradičně v ulici Spálená, tak i na e-shopu zlaton.cz, a to do konce listopadu. A protože jsou ceny šperků ve Zlatonu bezkonkurenční, doporučujeme s nákupem příliš neotálet. Skladové zásoby jsou totiž omezené.

obchod

Zdroj: Zlaton

Navštivte novou prodejnu Zlaton na ulici 28. října v Praze a získejte 20% slevu na všechny nové šperky.

 


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články