Komerční sdělení

Víte, kde strávíte letní dovolenou? Lázně jsou jasná volba

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Lazne
Zdroj: Shutterstock

Letní relax představuje tolik potřebný útěk před neustálým stresem, starostmi a prací. V dnešní době se před námi otevírá ohromná spousta zajímavých možností. Zajímavou volbou je hlavně pobyt v některém z českých wellness hotelů. Jaký si nesmíte nechat ujít? 

Připravte si ručník 

Léto v lázních rok od roku láká stále větší množství skupin přátel, párů, rodin i dobrodružných jednotlivců. V dnešní době se už zdaleka nebavíme jen o nekonečném povalování a spoustě příjemných procedur. Letní pobyt v lázních je totiž ideální kombinací pasivního a aktivního odpočinku. Kam se podívat? 

Nejdříve se podíváme na vyhlášené lázně Teplice. Ty se už po několik generací těší z návštěv turistů z celého světa. Mimo celé řady regeneračních a ozdravných balíčků se dočkáte i blízkosti k nádhernému divadlu, jazzovému klubu, kinům a mnoha venkovním akcím. Budete-li chtít utéct do přírody, ihned vedle vás bude ležet malebné pohoří plné lesů a vyhlídek. 

Moře možností 

Nyní se přesuneme na druhý konec České republiky. Lázně Lednice leží na jižní Moravě a přinesou vám spoustu zážitků. Mimo bazénů, masáží, kosmetických služeb a dalších procedur si vychutnáte i víno a procházky v malebném prostředí. K tomu připočtěte muzea, zámky a archeologická naleziště. Milujete-li architekturu a historii, jste na správné adrese. 

Představit všechny kvalitní lázně v naší zemi by vydalo na samotnou knihu. Určitě se tedy nezapomeňte podívat na internetové stránky známého portálu Spa.cz. Ihned po jeho rozkliknutí si totiž snadno zvolíte požadovaný kraj a následně se před vámi objeví desítky a desítky nabídek. Rezervaci zmáknete raz dva, a to na základě kliknutí myši. 

Letní období se kvapem blíží, a tak raději příliš neváhejte a začněte vymýšlet dovolenou co nejdříve.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články