Komerční sděleníVolný časŽivotní styl

Valentýnské slevy? Klidně i na jezdecké helmy

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
helma
helma

Valentýnské slevy? Klidně i na jezdecké helmy

Valentýn není pouze svátek zamilovaných párů, které si dopřejí romantickou večeři při svíčkách. Valentýn je příležitostí pro různé slevy. Navíc láska není jen přízní k člověku. Milovat můžete i zvířata jako třeba koně. A byl by hřích nevyužít jedinečných slev, které se v tyto dny nabízí.

Jak začít jezdit na koni?

Láska ke koním není zrovna levnou záležitostí. Zároveň nemůžete na různých doplňcích k jezdectví šetřit, investice do vašeho zdraví i spokojenosti koně něco stojí. Něco jiného je, když využijete slev, které se jednou za čas objeví v kvalitním obchodě. Lákal vás vždy svět koní? Nevíte, jak začít jezdit na koni? „Přičichněte“ k tomuto oboru v prostředí profesionálního obchodu. Jím je Equestrians. Najdete zde špičkové jezdecké vybavení, jež zaručuje dlouhotrvající kvalitu i bezpečnost. Důkazem opravdu spolehlivého zboží je skutečnost, že v obchodě nakupují profesionální jezdci a parkuristi, kteří jsou zde už letitými zákazníky. Jako začátečník nemůžete o jezdectví vědět vše. Zde vám ovšem poradí, poskytnou nejlepší produkty. Jen se podívejte na stránky „jak začít jezdit na koni„, abyste věděli, co vás čeká. Na zbytek se doptáte.

Kvalitní jezdecké helmy i podsedlové dečky

Zdroj: 123RF.COM

Bojíte se velkých počátečních investic? Ulehčete si s valentýnskou akcí, kterou Equestrians nabízí. Do kalendáře si zapište dny 14. února a 15. února 2020. Na e-shopu i na prodejně budou probíhat atraktivní slevy, do nichž se zamilujete. O 15 % levnější budou jezdecké helmy i jezdecké boty (vysoké a nízké). Ještě větší sleva, až 20 %, bude na koňské vybavení (kromě kosmetiky a výživových doplňků). A největší radost vám přinese 35% sleva na veškeré oblečení (mimo bezpečnostních vest). Takže co si vyberete? Otěže? Podsedlové dečky? Rajtky? Jezdectví je krásný sport. Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější je pohled na svět z koňského sedla. Tak si jej pořiďte výhodněji.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články