Komerční sděleníRodina a vztahy

Tipy jak ušetřit při online nákupech. Třetí bod překvapil i nás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
nakup pres interet
nakup pres interet

Nabízíme vám zaručeně tipy, díky kterým bude nakupování přes internet mnohem výhodnější. Doba, kdy jsme všechno nakupovali jedině v kamenných prodejnách jsou již dávno pryč a nastaly časy, kdy dokážeme nakoupit jedním klikem. Online nákupy si navíc obecně mnohem výhodnější. My vám však nyní ukážeme, jak dokážete ušetřit ještě více. Vždyť nakonec, tipů jak ušetřit není nikdy dostatek.

1. Doprava zdarma

I když se nákupy přes internet těší stále větší popularitě, sporným bodem stále zůstává poštovné. Nedivíme se. To, co ušetříte při nákupu online totiž nejednou utratíte právě za dopravu, čímž se nákupy stávají méně atraktivními. Majitelé internetových obchodů to samozřejmě vědí, a právě proto se nejednou pokoušejí o kompromis. Ten spočívá v tom, že pokud nakoupíte nad určitou hodnotu, jako bonus získáte dopravu zdarma.

Zdroj: 123RF.COM

2. Slevové kódy a kupóny

Skvělým způsobem jako nakoupit výhodně jsou i slevové kupóny a kódy. Jak se k nim ale dostat? Možná byste nevěřili, ale je to mimořádně jednoduché. I když mnohé eshopy přinášejí své nabídky samy, jejich hledání by vám mohlo zabrat celou věčnost. Naštěstí existují portály, kde najdete všechny slevové kupóny a kódy na jednom místě. Jedním takovým místem je i kupónový web Vasekupony.cz, kde najdete všechny slevy na jednom místě. Myprotein slevový kód nebo takový Bonami slevový kód by se určitě hodil, však?

3. Nákup podle dní v týdnu

Ano, je to neuvěřitelné, ale některé dny v týdnu se vyplatí nakupovat více než ty ostatní. Jak je to možné? Například v pondělí bývají ceny v eshopech nejníže, zatímco během víkendu jsou naopak o něco výše. Důvod je jednoduchý. Během víkendu totiž zvyknou lidé nakupovat o něco více. Výjimkou je ale například kosmetika, ta pro změnu zvykne být nejlevnější ve středu nebo ve čtvrtek. Dalším specifickým příkladem jsou i letenky, které si určitě nikdy nekupujte v pátek. Jsou tehdy totiž dražší než obvykle.

4. Výprodej nebo outlet

Kdo z nás by nechtěl při nákupu ušetřit nějakou tu korunu. Dalším způsobem, jak to můžete docílit je začít nakupovat ve výprodejích. Snad nejvýhodnější jsou ty na konci sezóny, zvláště ty na začátku roku nebo po letních prázdninách. Výhodně tak díky nim můžete nakoupit nejen oblečení, ale i boty, kosmetiku, sportovní potřeby, nábytek či techniku.

5. Cashback

Co byste řekli na to, kdybyste z každého nákupu získali nějaké peníze zpět? Nemožné? Právě naopak. Zkuste se zaregistrovat do nějakého cashback programu a uvidíte, že z každého programu se vám vždy několik procent vrátí zpět.

Komerční sdělení
Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články