Komerční sdělení

Skvělý telefon pro babičku a dědečka. Aligator je jednoduchý na ovládání a stojí tisícovku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
aligator
Zdroj: Aligator

Chytré technologie se staly běžnou součástí našeho každodenního života. Většina z nás si jistě ani nedokáže představit, jak by náš svět vypadal bez mobilních telefonů. Vyřídíme z nich většinu práce, spojíme se s kýmkoliv na světě, můžeme si odpočinout při hraní her, sledování videí nebo jednoduše brouzdat na sociálních sítích. Naši rodiče a prarodiče však svět bez takzvaných chytrých zařízení zažili a pro některé z nich může být pochopitelně náročné mobilní telefon používat.

Mobil Pohotovost proto vybrala ty nejlepší telefony pro seniory či začátečníky, které jsou jednoduché na ovládání a skrývají v sobě několik šikovných funkcí, například tlačítko SOS, které v případě nouze jednoduše přivolá pomoc díky odeslání nouzové SMS obsahující i přesnou GPS polohu a automaticky vytočí přednastavené telefonní číslo. Mobilní telefony Aligator jsou charakteristické většími tlačítky, díky kterým jsou lépe čitelné a dobře ovladatelné.

Aligator SENIOR A670

Intuitivní a lehký, ergonomicky tvarovaný model A670 splňuje veškeré předpoklady pro komfortní a snadné ovládání. Velká tlačítka pomohou například při psaní SMS. A670 disponuje fotoaparátem, SOS tlačítkem, vydrží na jedno nabití až 15 dnů a pomocí podporované microSD karty lze interní paměť rozšířit o 32 GB.

Aligator SENIOR A670 pořídíte za 1 039 Kč

Aligator SENIOR A835

Mobilní telefon Aligator SENIOR A835 disponuje velkým a přehledným displejem, díky kterému jsou všechny položky v menu dobře čitelné. A835 umožňuje, aby majiteli telefonu jeho blízcí pomáhali i na dálku. Pomocí SMS mohou přidávat nové kontakty, připomínky do kalendáře, nebo také vyžádat polohu a stav telefonu. A835 je také vybaven 2Mpx fotoaparátem, SOS tlačítkem, budíkem, kalkulačkou, svítilnou nebo třeba FM rádiem.

Aligator SENIOR A835 pořídíte za 1 290 Kč

Aligator SENIOR A900

Mobilní telefon Aligator SENIOR A900 je mimo jiné vybaven zabudovaným krokoměrem a denní počet kroků majitele se zobrazí přímo na hlavní obrazovce. Díky elegantnímu nabíjecímu stojánku bude telefon stále připravený k použití. ● Aligator SENIOR A900 pořídíte za 1 490 Kč

Aligator SENIOR D950

Aligator SENIOR D950 disponuje velkým displejem, pohodlnými tlačítky a pohyblivým joystickem. Písmo je dobře čitelné, nechybí SOS tlačítko, fotoaparát, přehrávač nebo třeba kalkulačka a podpora Dual SIM.

Aligator SENIOR D950 pořídíte za 1 190 Kč

alig

Zdroj: Aligator


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články