Komerční sdělení

Pozvěte si úspěch až domů

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena BI
Zdroj: Shutterstock, Business Institut EDU a.s.

V posledních letech střídá jedna krize druhou, a o to víc je třeba hledat cestu, jak krizi vzdorovat. Asi největší prioritou dospělého člověka je stabilní práce, to nás naučila především doba koronavirová.

Zaměstnání, kariéra tvoří velkou část našeho života. Trávíme v něm hodně (někdy až příliš) času a naším cílem je, aby čas nepřišel vniveč, někde se zúročil.

Dětem školou povinným klademe na srdce, aby se dobře učily, protože na tom záleží jejich budoucnost. My dospělí už v této budoucnosti žijeme, je naší přítomností, a také už víme, že praktické zkušenosti nám nevynahradí vědět, kdy byla bitva na Bílé hoře. Vzdělávat se potřebujeme neustále.

Možná vás napadne, že je studiu nutné obětovat mnoho času, který přes den potřebujete pro řadu jiných činností, ale není tomu tak vždy. V dnešní době existuje spousta možností postgraduálního vzdělávání přizpůsobených pro pracující. Jedním z typů studia pro dospělé je například MBA studium, které k nám přišlo z anglosaských zemí.

Ač je studium MBA prezentováno jako manažerské studium, není třeba házet flintu do žita, není-li ve vaší pozici slovíčko „manažer“. Široké spektrum programů dává možnost vybrat si to pravé lidem z různých oborů a úrovní v organizační struktuře společnosti. Vhodné je i pro podnikatele, jednatele i freelancery; v podstatě pro každého, kdo chce své zkušenosti upevnit, obohatit, rozšířit a posunout se ať už kariérně či osobně.

Studium trvá 1 rok, a pokud zvolíte online studium, nemusíte vynakládat cenný čas navíc dojížděním, pokud je to nad vaše možnosti. Výběr je široký.

Je ovšem třeba si vybrat kvalitní MBA školu, díky níž při studiu nejen získáte skutečně cenné znalosti, ale kde budete mít také onu časovou flexibilitu. Skutečně skvělou volbou je v tomto ohledu Business Institut, který se může pochlubit týmem špičkových lektorů, jejichž rukama prošli zaměstnanci řady velkých a úspěšných tuzemských i zahraničních společností, a který nabízí také propracované on-line studium již několik let a má právě v online verzi největší výběr. Další nespornou výhodou je samotná forma výuky – videopřednášky a možnost konzultace s vyučujícími lektory. Ke studiu máte automaticky k dispozici všechny potřebné studijní materiály, rozsáhlou online knihovnu a spoustu studentských slev u partnerů.

Teď se to nehodí? Začít můžete kdykoliv a školné je navíc možné rozložit na individuální splátky nebo financovat prostřednictvím programu Benefit Plus.

Udělejte ten správný krok v kariéře, krok k jistotě.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články