Komerční sdělení

Pohodlné a krásné oblečení do práce – připravte si elegantní outfit!

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
Moda
Zdroj: mohito.com/cz/cz

Práce, bez ohledu na její charakter, často vyžaduje od nás vhodné oblečení. Elegantní outfit nejen zvyšuje naši sebedůvěru, ale také ovlivňuje, jak nás vnímají klienti a spolupracovníci. Jak tedy spojit pohodlí s elegancí v našem každodenním oblečení? Zde je několik inspirujících návrhů.

Kostýmky na míru XXI století

Moda ()

Zdroj: mohito.com/cz/cz

Moderní kostýmky nemusí být tuhé ani nepohodlné. Výrobci sází na pružné látky, které se dokonale přizpůsobí postavě. Při výběru kostýmku věnujte pozornost jeho střihu – ideálně padnoucí kostýmek zdůrazní vaše přednosti, zatímco zakryje drobné nedostatky postavy.

Nezapomínejte také na barvu – námořnická modrá a šedá jsou klasiky, které nikdy nevyjdou z módy – ale mějte na paměti, že růžové, oranžové, zelené jsou také v pořádku, a oversize kostýmky jsou stejně módní a populární jako ty padnoucí.

> Dámské kostýmky

Košile a halenky – klasika v moderním pojetí

Moda ()

Zdroj: mohito.com/cz/cz

Neexistuje univerzálnější prvek šatníku než dobře střižená košile nebo halenka. Dnes můžeme vybírat z několika set střihů, vzorů a barev. Pro ženy přidají halenky s jemnými volánky nebo krajky charakter každému outfitu. Pokud máte chuť na kreaci s volnou, oversize košilí, a to, jak padne, vám úplně nesedí – vyzkoušejte pásek a uvážete ho v pase.

> Dámské košile

Elegantní kalhoty – pohodlí především

Moda ()

Zdroj: mohito.com/cz/cz

Při výběru kalhot do práce je důležité myslet na jejich funkčnost. Materiály jako směs bavlny a elastanu zajistí pohodlí nošení po celý den. Nezapomínejme také na správné střihy – chinos nebo cigarety pro ženy jsou trefou do černého! Skvěle vypadají i široké kalhoty s padnoucí košilí nebo elegantní blůzou.

> Elegantní kalhoty

Pohodlné & módní: boty

Moda ()

Zdroj: mohito.com/cz/cz

Žena nikdy nemá dost bot! Jsou klíčovým prvkem každého stylu, který dokáže zdůraznit charakter daného outfitu a také dodat sebevědomí ženě, která je nosí. Pro vytváření stylu do práce se hodí podpatky, kotníčkové boty, tenisky. V závislosti na situaci můžete ke svému obleku přidat boty na podpatku a vytvořit velmi elegantní vzhled, nebo vyměnit podpatky za sportovní obuv, čímž bude stylizace mít elegantní a zároveň uvolněný charakter.

Shrnutí

Elegantní outfit do práce je kombinací pohodlí, funkčnosti a módních trendů. Při výběru oblečení se řiďme především našimi pocity – dobře vybraný oděv je zárukou sebevědomí a profesionality v každé situaci. Navíc, v dnešní době, kdy se očekává, že budeme flexibilní a přizpůsobiví, je důležité mít v šatníku kousky, které lze kombinovat do různých stylů, ať už je to pro formální schůzky, pracovní obědy nebo i pro pohodový den v kanceláři. Nebojte se experimentovat s barvami a vzory, ale vždy si zachovejte určitou míru profesionalismu a elegance.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články