Komerční sdělení

Po maturitě nemusíte jen na vysokou. Studovat lze i jinak

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Divka
Zdroj: Pexels.com

Patříte do kategorie lidí, které hned po střední škole láká trh práce, a přesto stále toužíte i po seberozvoji a lepším uplatnění?

Pokud chcete již pracovat a dálkové studium na vysoké škole není nic pro vás, tak zkuste kvalitní jednoleté studium BBA. Tento profesní vzdělávací program je určen pro uchazeče se středoškolským vzděláním a minimálními manažerskými zkušenostmi, kdy je speciálně navržen tak, aby studentům poskytl dostatečné teoretické znalosti vybraných oblastí managementu. Ty jsou na rozdíl od vysokoškolského typu studia navíc ihned přenositelné do praxe a výuka je tak v tomto směru velmi efektivní.

Studium programu BBA na Cambridge Business School se skládá ze sedmi specializovaných modulů, které jsou rozděleny do dvou semestrů. Výuka programů probíhá kombinovanou formou, kdy se studenti v průběhu svého studia prezenčně zúčastní tří celodenních seminářů a zbytek studia pomocí e-learningu. Druhý způsob absolvování studia je pak plnohodnotná online forma, při které se studenti zúčastňují svých seminářů online. Vše krom seminářů si tedy studenti rozvrhnou jen dle vlastních časových možností.

Pro svou vysokou popularitu je na výběr již ze 3 studijních programů. Roky osvědčeným programem jsou Základy managementu, které se dají studovat v češtině i angličtině. Novinkou z poslední doby jsou pak Management v sociálních službách a Management a leadership, který vznikl na popud stejnojmenného programu MBA, který je po mnoho let tím nejoblíbenějším a nabízí skutečně vše, co manažer s tahem na branku potřebuje.

Pokud byste si rádi doplnili své vzdělání, potřebujete doklad prokazující vaše dovednosti, nebo byste si rádi rozšířili vaše obzory, studium BBA je přesně ta správná volba. Správná volba je i Cambridge Business School. Za vše hovoří množství spokojených absolventů, kvalitní reference, udělené akreditace od prestižních autorit a v neposlední řadě neustále rozšiřující se nabídka programů či možností vzdělávání. Za jeden rok studia získáte spoustu nových pohledů, zkušeností, znalostí a kontaktů, které oceníte ve vaší praxi.

Zařaďte se k úspěšným absolventům i vy a zlepšete si tak vaše uplatnění v praxi.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články