Komerční sdělení

Peněženky 2.0 aneb Jak vypadá moderní peněženka?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
hlavni
Zdroj: Shutterstock

Od peněženky dnes žádáme jiné vlastnosti než dříve. Nosíme v ní méně peněz, naopak velké množství karet, často též ty nejdůležitější doklady. Jak si vybrat moderní peněženku?

Každý máme na peněženku jiné požadavky. Obecně však platí, že od ní chceme, aby nám poskytla co nejvíce prostoru, současně byla ale sama co nejmenší. Peněženky se v posledních letech zcela zásadně proměnily. Bankovek nosíme minimum, přibývají nám však karty. Nejen ty platební, mnohdy i různé věrnostní, i když i tohle vše dovedeme díky různým aplikacím dostat do svého mobilního telefonu.

Takže dnes vlastně často hledáme peněženku, kam bychom mohly naopak dát náš mobil, pokud tedy pořád zůstáváme u toho s decentnější velikostí. Do peněženky patří taktéž doklady. Minimálně občanka, řidičský průkaz, techničák a karta zdravotní pojišťovny. A co mince? Občas se ještě hodí, avšak na ty si dnes často pořizujeme samostatnou peněženku.

Peněženky VUCH

Česká designová značka VUCH, za kterou stojí dva kamarádi, Ondřej a Martin, vtrhla na trh s velice originálními doplňky. Jejich peněženky jsou z kůže, textilu, a dokonce ze dřeva. Jsou to chytré peněženky, které myslí na každou drobnost, současně ale nabízí něco navíc. Třeba dámské peněženky VUCH Wally lze nosit jako velice módní minikabelku.

Velké peněženky nevymřely

Přece jenom pořád milujete velké peněženky, i když už nechcete vypadat jako číšník na placu? Zkuste jiný model ­– peněženku VUCH Tasima. Tato kráska je připravena pro vaši „sbírku“ platebních i věrnostních karet. Je velice přehledná a designově zdařilá. Rozhodně se nebudete cítit jako hvězda z Vrchní, prchni!

Zdroj: baglik.cz

Když jsme zvyklé na cinkání mincí

Potřebujete peněženku, kam se vám vejdou rovněž mince? Ideální je peněženka na zip VUCH Riley. Tato růžová kráska je ze syntetické kůže a kromě na mince a papírové bankovky je připravena rovněž pro šest karet.

Kam pro krásné peněženky?

Potřebujete novou peněženku? Nebo přemýšlíte nad dárkem pro blízké a peněženky VUCH se vám zalíbily? Koupíte je na stránkách e-shopu Baglik.cz. Vybavíte zde taškami a doplňky rovněž vaše malé školkaře, školáky, koupíte zde batohy, tašky, vaky a pytle, samozřejmě peněženky, kabelky, ale též lahve na pití.

Autor: redakce


Související články