Komerční sdělení

Nový studijní MBA program pro manažery: Získejte konkurenční výhodu na trhu práce!

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Prednaska
Zdroj: Shutterstock

V dnešním moderním business světě se od manažerů očekává, že budou mít všeobecné znalosti, které přesahují hranice běžného vysokoškolského vzdělání. Jaké máte možnosti, pokud se chcete celoživotně vzdělávat? Jaký studijní program je ideální nejen pro manažery s mnohaletou praxí, ale i absolventy vysokých škol?

Přihlaste se do programu MBA a zlepšete se ve svém oboru!

Jak rozvíjet své znalosti? Odpovědí je nový program od Business Institutu, a to MBA Management ve vzdělávání, který lze studovat jak kombinovaně, tak online. Vzdělávací institut tímto rozšiřuje počet stávajících MBA programů na 39. Zájemci, kteří se chtějí zdokonalovat v práci s lidmi a zvyšovat svou kvalifikaci i kompetence ve vzdělávání a managementu dospělých, mají teď skvělou příležitost propojit své teoretické znalosti s praxí.

Studovat při práci? S Business Institutem je to snadné!

Nový program nabízí kombinovanou a nově i online formu vzdělávání. U té kombinované probíhá část výuky online a část na lektorských setkáních v Praze. Proč je tato forma tolik oblíbená? Je to z toho důvodu, že studijní plán nenarušuje váš pracovní režim a vy tak můžete sladit studium s prací a rodinnými povinnostmi. Pro ty, co se chtějí inspirovat lektory a spolužáky naživo, doporučujeme tuto formu, která zahájí svůj cyklus na podzim. Pro všechny ty, co si už chystají plány na léto a dovolenou, doporučujeme online verzi. Budete tak moct studovat odkudkoliv – třeba z druhého konce světa.

Studijní program vám pomůže získat kvalitní vzdělání a praktické zkušenosti, bez kterých se neobejdete v konkurenčním prostředí. Během studia si totiž odnesete od lektorů zajímavé poznatky z praxe, které vás posunou o další krok k vysněné pracovní pozici.

Léto jako ideální čas ke studiu

Do programu se mohou přihlásit nejen manažeři, ale i personalisté, pracovníci státní správy a absolventi vysokých škol. Po roce studia získáte titul MBA, který má váhu nejen na českém trhu práce, ale i v zahraničí. Začněte si plnit své sny a zúčastněte se moderního vzdělávacího programu od Business Institutu!


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články