BydleníKomerční sdělení

Nový realitní portál vám ušetří peníze

od Luboš Klouček
Zdroj: 123RF.COM

Cink, cink, a máte hned peníze. Cink, cink, a v okamžiku vyřešíte prodej i pronájem nemovitosti, ať jste kupující či prodávající. Proč používáme tato citoslovce? Protože vyjadřují rychlost a jednoduchost. A proto se tak jmenuje nová služba. CINCINK. A máte po starostech.

Co je služba CINCINK?

Prodávali jste někdy nemovitost? Pak jistě víte, o jak obtížný krok se jedná. Musíte zajistit spoustu věcí. Pohlídat si správné znění smluv. Dostat inzerát mezi lidi, aby se o možnosti koupě vůbec dozvěděli. Zjistit si, kdo, ve vztahu prodávající a kupující, má co platit. To všechno stojí peníze. Přitom spoustu věcí si můžete zajistit sami a zcela zdarma. Jen o tom většina lidí neví a zbytečně utrácí peníze, protože vše nechá například na realitní kanceláři. Nyní je naprostou novinkou služba CINCINK. Startup Kateřiny Stehlíkové. Nejde ovšem o pochybnou službu, nápad se natolik líbil Komerční bance, že se stala silným partnerem projektu. CINCINK znamená i cinkot. Cinkání klíčů při předávání bytu, šťastný zvuk dotýkajících se skleniček při kolaudaci a v neposlední řadě i cinkot ušetřených peněz. Nejde pouze o realitní portál, který se chlubí stále rostoucím portfoliem nemovitostí od přímých majitelů i realitních kanceláří. Inzerovat totiž může být jednoduché a profesionální, to vše zdarma.

Dostupné právní služby

Nedovedete si představit, že něco tak složitého, jako je prodej nemovitosti, může být snadno řešitelné? Uvedeme vám konkrétní příklad. Prodáváte nemovitost. Už máte i kupce. Ale nemáte žádné zkušenosti s prodejem nemovitostí, netušíte, jak má vypadat kupní smlouva. Půjdete oslovit prvního právníka, kterého najdete v Googlu? Možná, ale s nejistotou. Nový portál, zaštítěný solidním partnerem sdružuje osvědčené profesionály v oboru. Proto stačí objednat právní služby právě zde. K dispozici vám bude právník, zabývající se právě trhem s nemovitostmi. Vyhnete se tak nejasnostem ve smlouvě, nebude v ní zvýhodněna žádná strana a hlavně, svůj životní obchod budete mít pod kontrolou. Vše ostatní kolem prodeje už znáte? Nemusíte to tedy platit. Jak vidíte, utratíte peníze jen za to nejnutnější, realitní kancelář by vám toho naúčtovala mnohem více.

Zdroj: 123RF.COM

Prodej snadno a rychle

Devízou této služby je určitě inzerce. Nabídku na prodej můžete zavěsit zcela zdarma, chcete-li svůj prodej zefektivnit, vyberte si z některých služeb, které pomohou nejen rychlejšímu, ale i výhodnějšímu prodeji. Základní je určitě odhad ceny nemovitosti, abyste věděli, pod jakou částku nejít a co je reálné požadovat. Inzerát můžete zefektivnit profesionálními snímky. Také vás samotné nezaujmou šedé snímky nemovitostí, že? Profesionální nafocení bytu vám zajistí více zájemců, které váš inzerát „praští“ do očí. 3D plánek nemovitosti jim lépe přiblíží její podobu. Nemáte vybavení bytu, takže působí chudě? Pak se nabízí vizualizace interiéru, kdy vám pro účely prodeje bude zapůjčen nábytek, aby vše vypadalo lépe. Inzerát musí zaujmout i po stránce jazykové, proto je vhodná profesionální textace prodejního inzerátu.

Zdroj: dolgachov/123RF.COM

Hypotéka snadno a rychle

Opomenout nemůžeme ani stranu kupujícího. Většina lidí za nemovitost samozřejmě nedá peníze na ruku. A už vůbec ne hned, proto je zapotřebí zajistit, aby úschova peněz byla u solidního správce od doby, kdy kupující poskytne finance na nezávislý účet až po okamžik, kdy se vše úředně vyřeší a prodejci se tyto peníze uvolní. Aby kupující měl tyto prostředky, měl by si udělat plán. Hypoteční kalkulačka online vám spočítá, výši i dobu splátek a vy odhadnete, zda je koupě ve vašich možnostech. Poté se může vyřídit hypotéka. Tím to ale nekončí. Pro začátek by vám měl daňový poradce udělat přehled, kdy a jaké daně byste měli platit (např. daň z nabytí, daň z nemovitosti apod.). Vyjmenovali jsme základní parametry při prodeji a koupi nemovitostí. Pak můžete využít ještě služby, jako je technická inspekce nemovitosti. Nekoupíte tak zajíce v pytli, profesionál zjistí, jestli je dům vlhký, jak staré má rozvody a odhalí rizika. Výhodou této nové služby je skutečnost, že si tyto jednotlivé kroky můžete zaplatit každý zvlášť, takže ušetříte za celý balík služeb, který by vám realitní kancelář naúčtovala

Autor: Redakce

Související články