Komerční sdělení

Létání balónem jako originální rozlučka se svobodou i romantické rande

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Let balonem
Zdroj: Adrop

Chcete si připadat jako v sedmém nebi? Vystoupejte až 300 metrů nad zem v horkovzdušném balónu a pokochejte se výhledy na krajinu i architekturu. Je to zážitek na celý život.

Nechte se na chvíli unést od všedních starostí a zažijte dobrodružství s nádechem romantiky. Právě to létání balónem umí skvěle. Není divu, že patří mezi nejoblíbenější zážitky současnosti. Přidejte se do rodiny vzduchoplavců také. Třeba rovnou s partou nejbližších přátel během rozlučky se svobodou nebo s drahou polovičkou při netypickém rande.

Let balónem jako nezapomenutelná rozlučka se svobodou

V ideálním případě se rozlučka se svobodou koná jednou za život. Tak se postarejte o to, aby za to stála! Hodinový let v oblacích se sklenkou bublinek v ruce jen tak něco nepřekoná. Představte si, jak se sejdete se svými nejbližšími a společně vzlétnete nad krajinu, kde si zavzpomínáte na všechny společné chvíle a budete se těšit se na to, co vás čeká v budoucnu.

Let balonem ()

Zdroj: Adrop

Každý let balónem navíc zakončí slavnostní křest čtyřmi živly, po kterém povýšíte do šlechtického stavu. Takže kromě nezapomenutelných zážitků budete společně sdílet i šlechtický titul a právoplatné členství ve vzduchoplavecké rodině.

Hodina v horkovzdušném balónu jako romantické rande nad obzorem

Zážitky, které sdílíme společně s naší drahou polovičkou, skvěle poslouží k prohloubení vztahu. A takový vyhlídkový let balónem je jeden z nejlepších zážitků, které si společně můžete dopřát. Jen si představte, jak se pomalu ruku v ruce vznášíte vzhůru a sledujete sluncem zalitou krajinu, zatímco okolo vás je naprostý klid a ticho jen občas přeruší zvuk hořáku.

Kde se můžete proletět?

Lety balónem probíhají prakticky po celém Česku i v zahraničí. Největší československá zážitkovka Adrop.cz nabízí různé typy balónových letů v každém kraji v Česku i v několika atraktivních lokalitách na Slovensku. Odkud přesně poletíte záleží i na domluvě. Pokud byste si chtěli prohlédnout nějaké své oblíbené místo z ptačí perspektivy, stačí se domluvit s pilotem a ten vám řekne, nakolik je to možné. V takovém případě doporučujeme zvolit soukromý let balónem, ve kterém poletíte jen vy a vámi zvolená posádka.

Let balonem ()

Zdroj: Adrop

Je potřeba nějaká příprava?

Jediné, co je pro úspěšný vzlet potřeba, je přízeň počasí. Nic dalšího řešit nemusíte. S posádkou balónu se sejdete na domluveném místě a společně pojedete na místo startu. Balón léta směrem a rychlostí větru, místo přistání je tedy trochu překvapení. Ale nebojte, zpět k autu nepůjdete po svých, odveze vás tam pozemní část posádky.

Řešit nemusíte ani oblečení, teplota je ve vzduchu dost podobná, takže se oblékněte tak, aby vám bylo příjemně i na zemi. Jen je fajn si vzít nepromokavou a pohodlnou obuv, když přistanete na louce plné ranní rosy, rozhodně to oceníte.

Tak kdy vyrazíte? Kdyby to náhodou nebylo to pravé pro vás, na Adrop.cz najdete přes 700 dalších zážitků, relaxačních i adrenalinových.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články