Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT
BydleníDomovKomerční sděleníRodina a vztahy

Laminátové dveře jsou ideální k dětem a domácím mazlíčkům

od Nikola Jaroschová
Zdroj: 123RF.COM

Laminátové dveře jsou takřka nesmrtelní držáci. Neohrozí je drápky domácích mazlíčků, ani divoké hry malých dětí. Nejsou ale jen odolné, také skvěle vypadají.

Hledáte dveře, kterého toho umí skutečně hodně? Takové superhrdiny mezi interiérovými dveřmi, které budou zdobit váš dům či byt, a až se naštvete, budete s nimi moct bez obav prásknout? Takové, kterým nevadí, že vás kočka budí každé ráno škrábáním na dveře ložnice? Takové, okolo kterých se mohou děti stokrát denně prohnat s odrážedly, šlapacími auty, dětskými vysavači a s kdo ví čím ještě? Máme pro vás super tip – laminátové dveře jsou takřka nesmrtelné.

Laminátové dveře – cenově dostupné a super odolné

Zdroj: 123RF.COM

Laminátové vnitřní dveře nabízíme vždy jako zlatou střední – jsou výhodné z ekonomického hlediska a klienti, kteří si je pořídí, si nemohou vynachválit jejich vlastnosti. Proto jsou pro nás takovými interiérovými superhrdiny. Ale abychom nezůstali na obecné rovině, podíváme se laminátovým dveřím na zoubek.

Laminátové dveře poslouží i ve vlhčích interiérech

Zdroj: 123RF.COM

Laminátové povrchy jsou všestranně použitelné, neboť jsou odolné proti oděru a velmi snadno se udržují. Kvůli vysoké odolností mohou sloužit i v domácnostech, kde lidé chovají domácí mazlíčky, nebo v interiérech s vyšší vlhkostí. Kromě běžného laminátu je skvělou volbou i CPL laminát, který je velmi odolný proti mechanickému poškození a vůči vlhkosti a slunečnímu záření. Dveře s povrchem tvořeným CPL laminátem Solodoor z naší nabídky se pro svoji vysokou odolnost hodí i pro využití v komerčních prostorech a k oddělení vlhkých místností, jako jsou třeba koupelny.

Laminát se velmi snadno udržuje

Možná se chcete zeptat, jak nejlépe laminátový povrch dveří udržovat. Odpověď zní: snadno. Na rozdíl od dveří z dřevěného masivu ho stačí otřít utěrkou namočenou ve vodě s čistícím prostředkem.

Laminát umí napodobit dřevo tak, že to skoro nepoznáte

Zdroj: 123RF.COM

Protože u interiérových dveří hraje významnou roli estetická stránka – je třeba je sladit s celkovým vybavením domácnosti – je důležitý jejich design. Protože nám záleží na tom, aby se vám naše dveře líbily, vybíráme skutečné dveřní poklady. Pyšní jsme na sortiment laminátových dveří české výroby CAG, které svým povrchem napodobují dveře přirozenou kresbu dřeva. Pro laminátové dveře imitující kresbu dřeva vybírejte interiérové dveře s povrchem laminát plus, který svým 3D povrchem zvýrazňuje kresbu dřeva. Ještě větší šmrnc má laminát real, který již naprosto věrně kopíruje strukturu dřevodekoru.

Pokud se do vašeho interiéru dřevodekor nehodí, nabízíme vám laminátové dveře Solodoor v šedé či krémové bílé. Šedé dveře přitom můžeme dodat jak s povrchem klasického odolného laminátu, tak s povrchem extra odolného CPL laminátu, o kterém jsme se již zmiňovali výše.

Zdroj: 123RF.COM

V Mand.CZ se o vaše dveře rádi postaráme se vším všudy. Stačí se nám svěřit s tím, co od dveří očekáváte a jak si je představujete, zastavit se třeba v našem showroomu v Libušské ulici na Praze 4 a podívat se na dveře, které nabízíme, osobně. Pro vaše dveře máme i stylové kliky na dveře a další doplňky.

Víme, že u samotných dveří to nikdy nekončí, a proto nabízíme i široký sortiment kukátek, větracích mřížek, dveřních zarážek, klepadel, madel, pantů a závěsů. Svěřte se nám do péče a vyšperkujte své dveře k dokonalosti.

Autor: redakce

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Související články