Komerční sděleníRodina a vztahy

Kvalitní svatební fotografie jsou dokonalou připomínkou významné životní události

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
svatba
svatba

Svatební den je výjimečný nejen pro nevěstu a ženicha, ale i pro jejich rodiče, prarodiče a blízké přátele. A těžko najdeme nevěstu, která by nevyvinula veškeré úsilí, aby byla co nejdokonalejší. Pro každou ženu je přirozená touha po kráse. A i sportovní ženy a dívky, které běžně nosí džíny a tričko, si přejí ve svatební den vypadat jako princezny. Investují proto do půjčení, zakoupení či dokonce ušití nádherných šatů a svěřují se do rukou zkušených kosmetiček a kadeřníků.

Aby se svatba opravdu povedla, je třeba vše důkladně promyslet a připravit

Pokud chceme, aby byl celý svatební den od samotného obřadu až po oslavu opravdu výjimečný a užili jsme si ho na maximum, nesmíme podcenit jeho přípravu. Nejprve se musíme rozhodnout, zda si přejeme klasický obřad v slavnostní síni nebo kostele. Máme totiž i další možnosti. Sňatky se dnes mnohdy uzavírají i na rozkvetlé louce, v zámeckém parku nebo dokonce na lesním paloučku. Jen je vše předem zajistit.

Zdroj: 123RF.COM

Prostory, svatební oznámení i výzdobu objednejte včas

Restauraci, ve které uspořádáme hostinu pro nejbližší, i místo oslavy si zamluvte s dostatečným předstihem. Neopomíjejte ani zajištění výzdoby a vytištění svatebních oznámení. A pokud jste se rozhodli se rozhodli pro stylizovanou svatbu a chcete, aby byli svatebčané oděni třeba v historických šatech nebo barevně sladěni, dejte jim to vědět včas, případně jim pomozte zajistit vhodné oblečení.

Vyberete si zkušeného svatebního fotografa. A zajistěte si jeho služby s předstihem

Zdroj: 123RF.COM

Aby byly svatební fotografie opravdu povedené a jejich prohlížení vás opravdu těšilo, potřebujete profesionálního fotografa, který se specializuje právě na focení svateb. Svatební fotograf Praha dokonale zachytí emoce novomanželů. Fotografie vám vytiskne ve vámi zvoleném formátu a na přání vám z nich zhotoví i luxusní svatební fotoknihu vázanou v kůži, plátně nebo s dřevěnými deskami.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články