Komerční sdělení

Klikařka roku? Češka vyhrála v loterii už podruhé

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
photo 1551592398 5adf42fb9621
photo 1551592398 5adf42fb9621

O tom, že štěstí nechodí po lesích, ale po lidech, se přesvědčila jedna sázející z Česka. Tiket Sportky, který si na konci ledna koupila, jí přinesl výhru ve výši 1 482 231 korun. A to si už přitom v minulosti odnesla výhru ve výši stovek tisíc.

„Poprvé jsem si vsadila asi před čtrnácti lety, a i když se nepovažuji za žádného skalního hráče, tiket Sportky si aspoň dvakrát do měsíce koupím,” začíná své vyprávění sympatická žena. Proč ji hraní baví, je naprosto jasné. Jak se nám svěřila, už dříve se jí dařilo: vyhrála hned 240 tisíc korun.

Na uklidnění si musela dát panáka

Pro sázenku, která jí zajistila výhru skoro 1,5 milionů, si došla do trafiky, kam si chodí kupovat časopisy. Tiket si pak schovala do knížky a druhý den po slosování se podívala na internet, jestli někdo nevyhrál.

Přečtěte si také: 23 milionů z výhry pomůže s pohádkovým bydlením na Vysočině

Když zjistila, že někdo vyhrál a že je to ona, s vdanou ženou se prý začalo všechno točit. „Abych byla upřímná, musela jsem si dát panáka, abych to rozdýchala,” prozradila se smíchem, jak probíhaly první momenty po výhře.

Za výhru přispěje na opuštěné psy

O tom, že vyhrála 1,5 milionů korun, zatím nikomu neřekla, a to dokonce ani svému manželovi. I tak už se ale těší, až mu řekne, že se stali majiteli nového domu, kde budou mít bezstarostný život.

Za peníze by výherkyně také ráda zaplatila dluhy a zbytek věnovala na dobrou věc. „Mám ráda psy a trápí mě, kolik z nich lidé opustí, a oni tak skončí bez domova. Proto chci přispět na útulek Dog Point, který je i na internetu,” loučí se s námi Češka.

Toužíte také po svém vlastním bydlení? Stejně jako naší výherkyni, i vám s ním může Sportka pomoci. Nejoblíbenější českou loterii, kde se nyní hraje o více než 100 milionů korun, si lze vsadit online na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrativní a nezachycuje skutečnou výherkyni.
Autor fotografie: Andre Furtado, Unsplash.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Komerční článek


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články