Komerční sdělení

Jak nezahálet v létě? Využijte čas pro osobní růst – studujte online!

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Online studium
Zdroj: Canva

Těšíte se v létě na dovolenou s rodinou, aktivní odpočinek v přírodě nebo grilování s přáteli? Načerpejte energii ze slunce, užijte si letní atmosféru a zároveň si dopřejte osobní restart.

Letní období je totiž skvělou příležitostí pro osobní růst a rozvoj. Nezahálejte a pusťte se do online studia, například s Business Institutem, který vám nabízí i online vzdělání.

Online MBA studium kdykoliv a odkudkoliv

Představte si, že cestujete po světě nebo relaxujete na své zahradě a zároveň se přibližujete ke svému vysněnému pracovnímu místu a větší finanční nezávislosti. Připadá vám něco takového nemožné? S Business Institutem je to snazší, než si myslíte. Tento vzdělávací institut nabízí 100% online studium, které má stejnou kvalitu jako kombinovaná forma.

Online studium

Zdroj: Canva

Studium ze zahraničí? Žádný problém

Online studium má své výhody. Nemusíte se zúčastnit osobních setkání s lektory, ale jen videopřednášek. Těšte se na moderní formu vzdělávání, bonusová videa, webináře zdarma i přístup do online knihovny s více než milionem titulů.

Online studium

Zdroj: Canva

Jednoleté studium na Business Institutu

Za svou snahu si zasloužíte jen to nejlepší – po ukončení jednoletého studia získáte titul MBA. Přihlásit se může každý, kdo má ukončené vysokoškolské vzdělání nebo praxi na vedoucí či manažerské pozici. Studujte odkudkoliv a kdykoliv!

17 MBA online programů pro kariérní růst

Business Institut nabízí až 17 MBA online programů. Zajímá vás řízení informačních technologií? PR a komunikace? Řízení lidských zdrojů? Management cestovního ruchu? Doprava a logistika? Z bohaté nabídky MBA programů si vybere skutečně každý. Vzdělávat vás budou špičkoví lektoři, kteří zvýší vaši hodnotu na trhu práce, předají vám cenné kontakty a podělí se s vámi o praktické zkušenosti.

Online studium

Zdroj: Canva

Neodkládejte osobní a kariérní rozvoj „na později“ a využijte léto k zahájení studia. Důvěřujte prestižnímu Business Institutu, podejte si nezávaznou přihlášku a vyberte si online program zakončený titulem MBA už dnes!


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články