Komerční sdělení

Hodiny už dávno nemusí ukazovat jen čas. Mohou sloužit jako bezva dekorace!

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
hodiny
Pixel-Shot / Shutterstock

Čas je tady s námi od samotného vzniku vesmíru a navždy tady s námi bude. Chvíli sice trvalo, než jsme se s ním naučili zacházet, ale s příchodem geniálního vynálezu známým jako hodiny může každý z nás přesně vědět, kolik hodin je právě v danou chvíli. A právě hodinám, jako nepostradatelnému pomocníkovi se dnes budeme v tomto článku věnovat.


Hodiny od svého vzniku prošly obrovskými proměnami

Od prvních prototypů hodin, které vznikaly již dlouhá léta před našim letopočtem se vývoj značně posunul a dnes je jich tolik druhů, že si je jen těžko dokážeme všechny vyjmenovat. Ať už jde o malé přenosné hodinky na ruku, budíky, stolní nebo nástěnné hodiny. Musíme si uvědomit, že na ně narazíme na každém rohu. Bez nich by se nám už jen horko těžko žilo. A to obzvláště v dnešní uspěchané době, kdy počítáme každou minutu a volný čas je to nejdražší, co máme!

S hodinami se setkáváme prakticky od dětství. Když ve školce odpočítáváme na nástěnných hodinách minuty, než nás konečně přijde vyzvednout maminka nebo tatínek. Ve škole, kdy se nemůžeme dočkat až velká ručička dosáhne bodu, kdy konečně zazvoní, až po dospělost, kdy počítáme vteřiny, kdy konečně můžeme z práce domů. Aby toho nebylo málo, tak doma jich máme také každý hned několik a jediná jistota je, že už se jich v životě nezbavíme.

Neunavujte se doma koukáním na obyčejné nudné hodiny

Jak jsme již řekli s hodinami se budeme potkávat už navždy, a proto bychom měli alespoň doma mít kvalitní designové kousky, ať nám ten čas lépe utíká. Jedním takovým příkladem jsou například JVD hodiny (Jasněna Vláhová Design). Zde se můžeme setkat opravdu s nadčasovým vzhledem, se kterým perfektně proměníte vaše prázdné bílé stěny v kuchyni, obýváku nebo třeba dětském pokoji na to nejzajímavější místo ke koukání. A to jak pro vás, tak všechny, kteří se k vám podívají.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články