Komerční sdělení

Hledáte vtipné dárky? Co třeba humorné tričko?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Vtipne tricko
Zdroj: Tričkový

Chcete-li potěšit přátele, rodinu či známé, můžete jim darovat stylové tričko s potiskem. Na trhu najdeme celou řadu humorných triček s nápisem, které vykouzlí úsměv na tváři nejen obdarovávanému, ale také širokému okolí. Pojďte se na následujících řádcích podívat na jednotlivé kousky s námi!

Proč darovat k svátku nebo k narozeninám právě tričko s humorným potiskem?

Jestliže chcete dát vaší přítelkyni, kamarádovi či známému opravdu originální dárek, je triko s humorným potiskem perfektní volbou. Triček s potiskem je na trhu opravdu velké množství. Důležité tedy je, abychom obdarovávaného člověka alespoň trochu znali. Pokud např. víte, že váš kamarád milujte motorky, můžete mu vybrat stylový dárek zde: https://trickovy.cz/653-darek-pro-motorkare. Tady si totiž přijde na své každý milovník moto sportu. Jestliže neznáte až tak dobře charakter obdarovávaného, můžete se trefit do jeho povolání. To je totiž sázka na jistotu i u známých. Na trhu najdeme trička, která se zaměřují na účetní, elektrikáře i na opraváře. Nechybí doktoři, sestřičky ani mechanici. A to není zdaleka vše.

Jaké vtipné slogany a hlášky můžete najít na tričkách s potiskem?

Hesla a nápisy na tričkách mohou mít opravdu různorodý charakter. Nakupovat můžete vtipná trička, která se zaměřují na jednotlivá povolání, záliby či na sporty. Pokud váš manžel či přítel např. rád vaří nebo je přímo kuchař, můžete mu vybrat kousek z následující kategorie: https://trickovy.cz/179-kuchari. Zde s výběrem originálního trika s humorným potiskem nešlápnete vedle. In jsou pak také párová trička s humorným potiskem, kterými můžete obdarovat i vaši druhou polovičku. Níže se můžete podívat na ukázku povedených vtipných nápisů a sloganů, které jsou pro vás připravené na e-shopu online. Stačí si jen vybrat.
Nejlepší elektrikář v celé vsi – pro elektrikáře
Bůh stvořil sestřičky, aby měli lékaři také své supe hrdiny – pro zdravotní sestry
Nikdo není dokonalý, ale já jsem zahrádkář narozený v prosinci, takže k dokonalosti mě dělí krůček – pro zahrádkáře
Lovec potvor – pro rybáře
Účetní – nemožné věci dělám hned, ale na zázraky je třeba chvíli počkat – pro účetní
Jak můžete vidět, o zábavu tu není nouze.

Jaké další produkty s vtipným potiskem se hodí darovat k svátku či k narozeninám?

Dárkem nemusíte dávat nutně jen tričko s vtipným potiskem. Pokud neznáte konfekční velikost obdarovávaného, jsou na trhu k dispozici i další populární kousky s potiskem, které nového majitele rozhodně nezklamou. Zaměřit se můžete např. na módní doplňky nebo na jiné užitečné předměty. Potisk se může objevit třeba na kuchyňské zástěře, prkénku s gravírováním nebo na držáku na pivo. Ten ocení zejména pánové. Ženy si zase oblíbily polštářky s vtipným potiskem nebo čepice. Univerzálním dárkem jsou také hrníčky. Ty se u nikoho doma ani v práci neztratí. Jak se totiž říká, hrnků není nikdy dost. Jak je vidno, sortiment s vtipnými hláškami a motty je opravdu široký. Na své si přijde opravdu každý z vás. Pro inspiraci se můžete na výše zmíněné potencionální humorné dárky podívat i zde: https://trickovy.cz/. Tady je to tzv. sázka na jistotu.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články