Komerční sděleníŽivotní styl

Hledáme testery. Získej tuhle originální láhev na vodu jen za recenzi

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
nepetka
nepetka

Představujeme vám asi tu nejoriginálnější lahvičku na vodu na našem trhu. Skýtá nespočet výhod, získáte k ní nádherné příslušenství a můžete si ji doladit dle svého vlastního stylu. Máme pro vás návod, jak ji získat úplně zdarma.

Co je vlastně Nepetka?

Jedná se lahvičku, která je vyrobena z potravinářského silikonu. Je certifikovaná jako zdravotně nezávadná a vhodná i pro děti do 3 let.

Její největší předností je, že je skládací. Po dopití ji jednoduše složíte do velikosti dlaně a dáte do kapsy nebo kabelky. Je velmi lehká, takže o ní ani nevíte. Kdekoliv si ji potom můžete znovu doplnit. Šetříte tak přírodu i svoji peněženku.

K lahvičce získáváte další nádherné příslušenství

U každé Nepetky najdete karabinku na přichycení třeba na batoh, kolo nebo tašku. Na víčku s logem je přichycena druhá karabinka s krásným korálkovým přívěskem.

Abyste svou Nepetku po dopití neváleli v tašce a nešpinila se vám, každá lahvička má u sebe krásný látkový pytlíček s logem. Pytlíčky se šijí v Děčíně v chráněné dílně, pořízením Nepetky tedy přispíváte zároveň na dobrou věc.

Samozřejmostí je, že Nepetka vám dorazí v krásném dárkovém a ekologickém balení. Najdete u ní také poselství pro šťastný a krásný život.

Sestavit si můžete barevně lahvičku podle svého stylu

Na eshopu www.nepetka.cz najdete nádherné limitované kolekce přívěsků k lahvičce. Jsou sestaveny pouze z pravých kamenů a stříbrných komponentů, na kameny získáváte doživotní záruku. Jsou vyráběné ručně na Bali, nabité sluníčkem a čištěné v místních svatých pramenech.

Můžete si sestavit svou kombinaci Nepetky a přívěsku. Nové kolekce vznikají pouze v omezených počtech a každé tři měsíce, aby byla zachována originalita vašeho přívěsku.

Co pro vás znamená, když budete mít svou Nepetku?

• vypijete mnohem více tekutin, protože lahvička bude stále poutat vaši pozornost.
• díky zvýšení pitného režimu budete mít víc energie, zlepší se vám nálada, spraví pleť a přebytečná kila půjdou dolů mnohem snáz
• ušetříte peníze za kupovanou vodu a nápoje.
• získáte nádherný osobní doplněk, za kterým se každý otočí.
• A nakonec to nejdůležitější – chráníte tím přírodu a planetu, protože nebudete kupovat vodu v jednorázových plastových lahvích

Jak můžete získat Nepetku úplně zdarma?

Chceme získat recenze od našich zákazníků. Zajímá nás zpětná vazba a chceme ekologickou myšlenku vlastní láhve na vodu šířit dál a dostat Nepetku k co nejvíce zákazníkům. Během listopadu a prosince jsme rozdali již 20 lahviček zdarma a to samé chceme udělat teď v lednu a v únoru.

Chceš se stát naším testerem? Je to velmi jednoduché a podmínky může splnit každý. Stačí se přihlásit do testování na stránkách ZDE.

Co když vás do testování nevybereme? Jak jinak můžete tuto krásnou lahvičku získat?

Jestli nechcete čekat a spoléhat na náhodu, ale přejete si mít svou Nepetku dříve, není nic jednoduššího než se podívat do e-shopu a sestavit si kombinaci podle sebe ZDE.

Autor: redakce


Související články