BydleníKomerční sdělení

Hitem mezi dárky jsou ty pro ruční práce a DIY aktivity

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
svicky
svicky

Vlastnoruční tvoření je hitem. Dostatek všemožných materiálů pro tvoření, dostupné návody online i knížky zaměřené na konkrétní techniky – to vše nás láká k tvoření. Vyrábíme si vlastní mýdla, dokonce kosmetiku, malujeme na plátno, odléváme si magnetky… Nápadů je tolik, že už potřebujeme pouze vhodného partnera, kde lze všechny polotovary pro naše tvoření nakoupit. Takovým je e-shop SVÍČKY GARANT.


Začněte třeba potřebami pro výrobu svíček

I když e-shop SVÍČKY GARANT nenabízí jen vše potřebné pro výrobu svíček, právě tímto sortimentem můžete začít. Vyrobte si doma zdravé svíčky ze včelího vosku. I na ně v e-shopu koupíte veškeré potřebné komponenty. Samozřejmostí je především včelí vosk. Ten už je předpřipraven v podobě plátů, takže s nimi pracujete jako s hotovým polotovarem.

V nabídce však nechybí ani potřeby pro jiné svíčky. Oblíbenými bývají například gelové. Do výroby svíček lze zapojit i děti. Zejména do jejich zdobení. I pro tyto činnosti najdete v e-shopu potřebné polotovary. A ty zručnější se nakonec mohou pokusit zdobit svíčky vyřezáváním. Tato technika a zejména její výsledek jsou skutečně fascinující.

E-shop SVÍČKY GARANT nabízí polotovary a materiál pro obrovské množství kreativních technik

Moci si vše koupit na jenom místě přináší výhodu jednoho poštovného. Ať již si zde budete kupovat materiál pro vlastí tvoření, či dárky pro blízké. Co byste měli rozhodně zkusit? Hitem je výroba vlastních mýdel, korálkování, koupíte zde barvy, fixy a různé hmoty pro tvoření, literaturu, nářadí, dokonce si můžete objednat kurzy. Jen pro málokterou DIY kreativní techniku zde najdete veškeré potřeby, které pro ní potřebujete.

Zdroj: Shutterstock

A tip na jednu kreativní techniku vám ještě dáme – zkuste drátkování

Drátkování je vlastně forma modelování z chlupatých drátků. Baví děti i dospělé. Z drátků se modelují kytičky, zvířátka i autíčka. Praktické využití mohou tyto drátky dostat tehdy, když si z nic uděláme třeba prstové loutky na hraní divadla. Do těch se děti zamilují, i když jsou třeba ještě ve věku, kdy si vlastnoručně z drátků udělají akorát tak abstraktní tvary. A napadlo vás, že se z těchto drátků dají vymodelovat i nádherné vánoční ozdoby?

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články