Komerční sdělení

Firma Roxy je synonymem volnosti, svobody, ženskosti i kreativity

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Vyber obleceni
Zdroj: Shutterstock

Věděli jste o tom, že společnost Roxy vznikla jako dámská verze společnosti Quicksilver? V roce 1990 se tak započal psát její příběh, který pomohl dívkám i ženám najít své pravé já pomocí oděvů, doplňků i obuvi. V čem spočívá krása této společnosti a proč se z Austrálie dostala do celého světa a hrdě ji nosí dívky a ženy všech věkových kategorií? Přinášíme vám odpovědi na to, proč je mezi dámskou částí populace značka Roxy tak oblíbená.


Kreativita, svoboda a ženskost

Oblečení či doplňky značky Roxy můžete spatřit na mladých dívkách i dospělých ženách. Značka je totiž synonymem kreativity, svobody i ženskosti. Při navrhování jednotlivých kusů oblečení, obuvi i doplňků čerpají jejich tvůrci inspiraci ze světa snowboardingu, surfingu, skateboardingu, ale také z ulic. Nošení produktů Roxy totiž není určeno pouze profesionálním a volnočasovým sportovkyním, ale i dívkám a ženám, které si potrpí na pohodlí a líbí se jim soudobá městská móda a rády nechávají vyniknou svou ženskou stránku.

Kvalita a funkčnost

Za úspěchem značky stojí kvalita, která je pro každý výrobek typická a funkčnost, kterou jednotlivé kusy oděvu mají. Všechny sportovní oděvy, obuv i doplňky značky Roxy mají celou řadu vlastnosti, které z nich dělají spolehlivé společníky při zimních i letních sportech. Společnost dokonce vyrábí i vlastní řadu snowboardů a skateboardů.

Doplňky na cestování i každodenní nezbytnosti

Kromě oděvů, obuvi a sportovních doplňků a prken se Roxy zaměřuje také na výrobu doplňků na cestování a přenášení věcí. Plážové a sportovní kabelky a tašky nemusíte nosit pouze na pláž, ale vyrazit s nimi i do práce nebo třeba na nákup. Do stylových batohů se vejde školní vybavení, ale také třeba sportovní oblečení a obuv do fitness centra. Na dovolenou se můžete sbalit do cestovní tašky přes rameno nebo na kolečkách. V nabídce jsou také stylové ledvinky, které se po letech vrátily opět do módy a dají se nosit na festivaly a dámské jízdy.

Do fitness centra jedině v Roxy spodním prádle

Vraťme se ještě ke sportovním kořenům značky Roxy. Na hodinu jógy, na aerobic či třeba na posilování ve fitness centru se totiž hodí mít spolehlivé a kvalitní spodní prádlo, které nabídne nositelům pohodlí, ale zároveň bude funkční, a i při sebevětší fyzické námaze zůstane na jednom místě. Takové je sportovní spodní prádlo Roxy. Dívky a ženy, které vyznávají aktivní životní styl, na něj rozhodně nedají dopustit.

Podlehněte australské společnosti Roxy, která se orientuje na dívky i ženy a propůjčuje jim svobodu, volnost, pohodlí i styl. Díky širokému sortimentu se od hlavy až k patě můžete zahalit do výrobků Roxy a doplnit je i několika nezbytnými doplňky.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články